Анімовані 3D-моделі

Візуалізація вібраціі. Анімовані 3D-моделі тестових об’єктів


Програмне забезпечення 3D Model Reconstruction створює тривимірні геометричні моделі складних тестових структур із партії 2D фотографій.

Вікно онлайн-візуалізації EDM доступне для всіх типів тестів програмного забезпечення EDM, включаючи EDM DSA, VCS та EMA. Цей варіант забезпечує швидку та ефективну генерацію структурних моделей та повну 3D-візуалізацію деформованої структури конструкції.

EDM Модальна оперативна форма відхилення (ODS) дозволяє користувачам краще візуалізувати деформацію досліджуваної структури. Дані часової області та дані спектру анімовані за допомогою функції анімації моделі геометрії. Ця функція інтегрована з EDM Modal Geometry і працює для всіх типів EDM Modal тестування.


Реконструкція 3D-моделі

Існує три методи генерування тривимірної моделі геометрії досліджуваної структури.

  • Зробіть фотографії моделі для будівництва (від 2D до 3D)
  • Імпортуйте модель FEA / CAD
  • Створіть модель за допомогою редактора геометрії
Програмне забезпечення реконструкції

Програмне забезпечення реконструкції 3D-моделей Crystal Instrument використовує вдосконалену технологію реконструкції від 2D до 3D, щоб забезпечити просте рішення тонкощів створення 3D-геометричних моделей складених тестових структур. Такий підхід не лише економить час та зусилля користувача, але й забезпечує точну модель з великою простотою. Користувач просто робить фотографії тестової статті і подає їх у програмне забезпечення. Ці зображення узгоджуються для отримання особливостей, а після процесів реконструкції точок та поверхні будується 3D-модель структури. Цей метод надзвичайно простий у використанні, не вимагає ніякої ручної праці та значно швидший, ніж два інших підходи.

будується 3D-модель

Моніторинг через EDM Cloud

Всі тести в EDM-VCS підтримують перевірку стану через EDM Cloud. За допомогою підтримки EDM Cloud користувачі можуть налаштувати будь-який тест VCS для завантаження живих даних або запуску журналів для завершених тестів у хмарний простір для зберігання даних, наданий Crystal Instruments, де дані надійно зберігаються в обліковому записі користувача.

Веб-сайт EDM Cloud розміщений за адресою https://cloud.go-ci.com . Користувачі можуть отримати доступ до EDM Cloud з будь-якої точки світу, щоб перевірити стан минулих та поточних тестів. Безпечний потік входу гарантує, що стан може перевіряти лише уповноважений персонал з належними обліковими даними. Доступно кілька входів для доступу до одного і того ж хмарного облікового запису.

Безперервна запис даних

Під час контролю вібрації всі вхідні та приводні сигнали вимірювання можуть постійно записувати на Павук-NAS або внутрішнє сховище, що знаходиться у кожному передньому кінці. Користувачі можуть переглядати та аналізувати файли даних за допомогою Crystal Instruments Post Analyzer . Змінна частота дискретизації може бути включена для одночасного запису сигналів повільної зміни разом із даними високої швидкості вібрації.

Система управління павуковим обладнанням

Система Spider може складатися з одного або декількох лицьових частин обладнання Spider. Користувач конструює систему, поєднуючи передні торці Spider, виявлені в одній локальній мережі. Програмне забезпечення перевіряє та відображає апаратні атрибути кожного переднього телефону Spider. Наступне обладнання підтримується програмним забезпеченням EDM VCS для контролю вібрації, моніторингу та збору даних.

  • Контролер вібрації Spider-81 Premium
  • Основний вібраційний контролер Spider-81B
  • Контролер вібрації високого каналу Spider-80X - масштабуйте до 512 каналів
  • Висококанальний вібраційний контролер Spider-80Xi - Компактна, портативна система високого каналу
  • Система контролю вібрації MIMO Spider-80M
  • Spider-80SG Загальний пристрій збору даних із вимірюванням напруги

Підхід до візуалізації вібрації, запропонований Crystal Instruments, не тільки допомагає подолати труднощі виготовлення 3D-геометрії будь-яких складних моделей за допомогою простої процедури, але і оживляє деформацію структури, що дає змогу візуалізувати вібрацію, яку зазнає тестова стаття під час випробування на вібрацію.

Замовити презентацію