Хоча багато виробників надають тривалі функції запису даних на різних апаратних платформах, важко знайти хороший інструмент запису даних, який відповідає таким вимогам:

Для динамічного збору даних та запису даних зразки всіх вхідних каналів повинні бути точно синхронізовані. Точність синхронізації часу повинна бути кращою 100 нс (або 1-градусний збіг фаз при 20 кГц).

Частота дискретизації кожного каналу для функцій запису даних повинна досягати 100 кГц для покриття корисного частотного діапазону звукових та вібраційних програм.

Носій зберігання даних для запису даних повинен бути надійним, антишоковим та вібраційним. Для цього додатка не можна використовувати звичайні жорсткі диски, що використовують електричні шпинделі.

Зберігання даних у пристроях запису даних має мати мінімум кілька сотень гігабайт.

Дані потрібно зберігати, не втрачаючи динамічного діапазону. 32-бітовий формат з плаваючою крапкою є кращим.

Деяким клієнтам може знадобитися портативне рішення для запису даних.

Деякий замовник може потребувати сотні каналів введення для потреб запису даних.

Модуль запису даних повинен мати вхідні канали, що вміщують різні вібраційні та акустичні датчики.

Дія запису даних ініціюється різними подіями, такими як тригер рівня або краю, таймер, сигнал тривоги або переривання обмежуючих подій тощо.

Програмне забезпечення для обробки даних для запису даних повинно ефективно обробляти дуже великі файли для відтворення, обробки та експорту файлів даних.

Crystal Instruments пропонує два рішення для довготривалого запису даних, що відповідають усім вимогам, описаним вище.

При різних збудженнях характеристики системи UUT вимірюються експериментально.

Ручне рішення для запису даних

Перше рішення для запису даних - це CoCo-80X та CoCo-90X для портативних програм. Тривалість хвилі часу від кожного каналу одночасно записується у внутрішню флеш-пам’ять або зовнішню SD-карту. Спеціальна тверда кнопка REC, оснащена портативними портативними приладами для запису даних, робить запис таким же простим, як і натискання кнопки.

CoCo-80X та CoCo-90X

Запис даних для високої кількості каналів

Друге рішення для запису даних - Spider-NAS . Це ідеальне рішення для запису даних для великого збору даних про кількість каналів та запису даних.

Spider-NAS (Network Attached Storage) - це спеціалізований пристрій для зберігання даних, який працює з передніми модулями від Crystal Instruments, включаючи Spider-80X, Spider-81 та Spider-DAQ. Вісім високошвидкісних шин даних взаємодіють безпосередньо з кожним модулем Spider-front. Порт Ethernet використовується для налаштування та управління Spider-NAS під час операцій із записом даних.

В якості носія для зберігання використовується високоефективний знімний 2,5-дюймовий твердотільний накопичувач. Після запису дані будуть записуватися у формат файлу NTFS. Дані передаються з Spider-NAS на ПК за допомогою програмного забезпечення Crystal Instruments Engineering Data Management. Інший варіант - вийняти твердотільний накопичувач і підключити його до ПК.

Другий твердотільний привід можна приєднати до Spider-NAS. Цей привід може служити тій самій цілі, що і перший привід. Користувачі можуть підключити власний 2,5-дюймовий твердотільний накопичувач.

Spider-NAS постачається з фабрики, встановленої на твердотільному накопичувачі об'ємом 250 ГБ. Твердотільний привід працює дуже добре в умовах високих ударів і вібрацій.

Кожен виділений порт даних може досягти теоретичної швидкості 480 Мбіт / с. На практиці система може одночасно зберігати дані для всіх динамічних каналів вимірювання при включеній частоті дискретизації 100 кГц.

Розроблений спеціальний алгоритм перевірки помилок для виявлення та уникнення будь-яких помилок, що виникають під час передачі та зберігання даних.

Spider-80X
Замовити презентацію