Відтвореня часового сигналу

Відтворення часового сигналу, TWR


TWR дозволяє вимірювати власні дані про вібрацію часу та відтворювати їх на шейкері. Будь-яку довільну кількість часових профілів можна запускати за визначеним графіком, дублюючи довгі форми хвилі так само, як вони були записані. Користувачі можуть включати до 8 каналів для керування та запису даних часу на основний фронт-енд, і до 512 загальних каналів, включаючи систему підлеглого підлеглого.
Загальні параметри

Номер лінії для спектрального аналізу задає кількість спектральних ліній. Більше рядків збільшує роздільну здатність даних про частоту.

Номер Bin задає роздільну здатність даних гістограми.

Профіль Кількість встановлює величину як прискорення, швидкість, переміщення або напруга.

Скасувати макс. Крок встановлює кількість кешованих операцій для команди Скасувати.

Start Average Frame встановлює початковий кадр середнього.


Безперервна запис даних

Під час контролю вібрації всі вхідні та приводні сигнали вимірювання можуть постійно записувати на Павук-NAS або внутрішнє сховище, що знаходиться у кожному передньому кінці. Користувачі можуть переглядати та аналізувати файли даних за допомогою Crystal Instruments Post Analyzer . Змінна частота дискретизації може бути включена для одночасного запису сигналів повільної зміни разом із даними високої швидкості вібрації.

Унікальні особливості для тиражування форми хвилі часу

Унікальний алгоритм. Crystal Instruments винайшов новий алгоритм, який може вірно дублювати будь-який сигнал тривалого керування безперервно в системі шейкера. Цей алгоритм поєднує функцію передачі системи та цільовий профіль у часовій області, а потім створює сигнал безперервного приводу. На екрані цільовий профіль та фактичні форми сигналів керування відображаються разом і можуть записуватися постійно.

Сумісні з системами збору даних Crystal Instruments. Сигнали форми хвилі часу, записані системою збору даних Crystal Instruments (або CoCo-80X, або Spider-80X ), можуть бути безпосередньо застосовані до контролю вібрації форми сигналу часу (TWR).

Межі відміни відтворення часової форми часу

Межі переривання кількості TWR схожі з лінією переривання абонентів у Шоку та визначені у часовій області. Якщо рівень керуючого сигналу, що знаходиться в районі виходу сигналу, виходить за ці межі, то спрацьовує подія переривання.

Моніторинг через EDM Cloud

Всі тести в EDM-VCS підтримують перевірку стану через EDM Cloud. За допомогою підтримки EDM Cloud користувачі можуть налаштувати будь-який тест VCS для завантаження живих даних або запуску журналів для завершених тестів у хмарний простір для зберігання даних, наданий Crystal Instruments, де дані надійно зберігаються в обліковому записі користувача.

Веб-сайт EDM Cloud розміщений за адресою https://cloud.go-ci.com . Користувачі можуть отримати доступ до EDM Cloud з будь-якої точки світу, щоб перевірити стан минулих та поточних тестів. Безпечний потік входу гарантує, що стан може перевіряти лише уповноважений персонал з належними обліковими даними. Доступно кілька входів для доступу до одного і того ж хмарного облікового запису.

Параметри управління для тиражування форми хвилі часу

 • Швидкість вибірки: до 18 кГц
 • Розмір блоку часу відображення: до 4096 балів
 • Коефіцієнт оновлення функції передачі: функція передачі постійно оновлюється в режимі реального часу, залежно від коефіцієнта оновлення передачі, який користувач може ввести (від 0 до 0,5)
 • Попередній тест: вбудована випадкова логіка попереднього циклу попереднього циклу для створення початкового значення FRF
 • Фільтр низьких частот: застосовується до всіх вхідних каналів

Система управління павуковим обладнанням

Система Spider може складатися з одного або декількох лицьових частин обладнання Spider. Користувач конструює систему, поєднуючи передні торці Spider, виявлені в одній локальній мережі. Програмне забезпечення перевіряє та відображає апаратні атрибути кожного переднього телефону Spider. Наступне обладнання підтримується програмним забезпеченням EDM VCS для контролю вібрації, моніторингу та збору даних.

 • Контролер вібрації Spider-81 Premium
 • Основний вібраційний контролер Spider-81B
 • Контролер вібрації високого каналу Spider-80X - масштабуйте до 512 каналів
 • Висококанальний вібраційний контролер Spider-80Xi - Компактна, портативна система високого каналу
 • Система контролю вібрації MIMO Spider-80M
 • Spider-80SG Загальний пристрій збору даних із вимірюванням напруги

Основні характеристики реплікації форми хвилі часу

 • Кількість профілів форми сигналу: Нескінченна кількість записів форми хвилі (залежно від наявної флеш-пам’яті) одночасно подається для автоматичного запуску одна за одною на тестовому зразку.
 • Максимальна кількість балів: весь внутрішній флеш-пам'ять використовується для зберігання даних профілю (зараз 3,7 ГБ), що відповідає приблизно 1 мільярду точок даних. При швидкості вибірки 200 проб / сек. Він може повторити форму хвилі близько 50 днів.
 • Максимальний діапазон частот: форми хвиль до 18 кГц (фа) можуть бути реплікувані.
 • Максимальна швидкість дискретизації даних: користувачі можуть імпортувати форми хвилі будь-якої частоти дискретизації до 102,4 кГц в інструмент редактора хвильових форм та конвертувати їх у відповідний діапазон частот.

Основні особливості в редакторі хвильових форм

 • Редагування: вирізати, вставити, змінити масштаб, заповнити, скоротити кінцеві точки, застосувати вікна, скоротити
 • Компенсація переміщення: високий пропускний фільтр цегляної стіни, фільтр високого проходу, видалення постійного струму або відключений
 • Шаблон компенсації: фільтр високих частот, фільтр низьких частот, смуговий фільтр, видалення постійного струму прискорення, зняття швидкості постійного струму.
 • Вид сигналу: форма хвилі часу прискорення, швидкості та переміщення; Спектри FFT; межі шейкера; гістограма.
 • Редагування Redo: дозволяє користувачеві повторити попереднє редагування
 • Вікно: напівсинус, Ханн, трикутник
Замовити презентацію