Контроль історії перехідного часу

Контроль історії перехідного часу

Створення або імпорт часових хвиль часу в EDM VCS для реплікації на систему контролю вібрації. Методи компенсації включають доімпульсні, постімпульсні, видалення постійного струму та високочастотні фільтри.

Попередньо збережені профілі включають Bellcore Z1 і Z2, Bellcore Z3, Bellcore Z4, (Burst) Sine, Triangle, Chirp, Burst Chirp, White Noise (Burst Random), Sine Beat, Sine Beat (множинна частота), Door Slam (Ford) , Синус розпаду (лінійна / кутова частота), синусний сплеск.

Параметри управління

 • Швидкість вибірки: до 102,4 кГц
 • Розмір часового блоку: від 512 до 65 536 балів

Тестові профілі в історії перехідного часу

 • Тип хвилі: синус, трикутник, щебетання, білий шум, тріщина трикутника, стовбур, синус, дверний стук, розпався синус і синус лопнув.
 • Chirp: синусова хвиля, яка постійно промітає від стартової частоти до кінцевої частоти в межах одного блоку.
 • Трикутні сплески: відповідають загальноприйнятим стандартам для тестування CD-програвачів на американському та європейському ринках автомобілів.
 • Bellcore 1 & 2, 3 і 4: це дані сейсмічного часу, необхідні специфікацією тесту Bellcore. При використанні сигналів Bellcore специфікація RRS (Необхідний спектр реакції) специфікації доступна у вигляді дисплея для забезпечення прямого порівняння з SRS управління.
 • Sine Beat: це перешкода між двома синусоїдами трохи різних частот, сприймається як періодичні зміни, швидкість яких є різницею між двома частотами.
 • Дверний шлем: включає два параметри, амплітуду прискорення та швидкість занепаду. Коли втягувач встановлений на випробувальній установці для імітації вібраційного ефекту стукання дверей транспортного засобу та на нього впливає сила, достатня для активації датчика транспортного засобу та спричинення фіксації втягувача, павутина повинна бути витягнута через одну секунду.
 • Розкладений синус: синусова хвиля, амплітуда якої розпадається і в підсумку досягає нуля. Коефіцієнт демпфування може надавати користувач. Користувач також може вводити лінійну або кутову частоту згасаючої синусоїди.

Безперервна запис даних

Під час контролю вібрації всі вхідні та приводні сигнали вимірювання можуть постійно записувати на Павук-NAS або внутрішнє сховище, що знаходиться у кожному передньому кінці. Користувачі можуть переглядати та аналізувати файли даних за допомогою Crystal Instruments Post Analyzer . Змінна частота дискретизації може бути включена для одночасного запису сигналів повільної зміни разом із даними високої швидкості вібрації.

Унікальні особливості управління перехідною історією часу (TTH)

Візуалізація вібрації: Функція візуалізації вібрації EDM доступна в програмному забезпеченні EDM VCS всіх типів тестів, включаючи MIMO VCS. Цей параметр забезпечує швидку та ефективну генерацію структурної моделі та повну 3D-візуалізацію онлайн-вібраційного шаблону на тестуваній структурі.

На одному комп’ютері можуть одночасно працювати декілька екземплярів EDM VCS. Кожен екземпляр підключає систему Spider для запуску програмного забезпечення вібраційного контролера. Усі екземпляри повинні виконувати різні тести. Ця функція забезпечує центральне місце для контролю декількох систем Павука та проведення вібраційних випробувань окремо.

Режим Black Box: Робота без ПК.Підтримуваний фронт може працювати в режимі Black Box, що дозволяє виконувати тест без підключеного ПК. У цьому режимі ПК використовується лише для налаштування системи перед тестом, а потім для завантаження даних після завершення тесту.

Управління мульти-шейкером (MSC) - це унікальна функція, яка пропонує користувачам переглядати та контролювати кілька тестів шейкера з однієї станції ПК. Одночасно можна отримати доступ до 12 контролерів.

Система управління павуковим обладнанням

Система Spider може складатися з одного або декількох лицьових частин обладнання Spider. Користувач конструює систему, поєднуючи передні торці Spider, виявлені в одній локальній мережі. Програмне забезпечення перевіряє та відображає апаратні атрибути кожного переднього телефону Spider. Наступне обладнання підтримується програмним забезпеченням EDM VCS для контролю вібрації, моніторингу та збору даних.

 • Контролер вібрації Spider-81 Premium
 • Основний вібраційний контролер Spider-81B
 • Контролер вібрації високого каналу Spider-80X - масштабуйте до 512 каналів
 • Висококанальний вібраційний контролер Spider-80Xi - Компактна, портативна система високого каналу
 • Система контролю вібрації MIMO Spider-80M
 • Spider-80SG Загальний пристрій збору даних із вимірюванням напруги

Моніторинг через EDM Cloud

Всі тести в EDM-VCS підтримують перевірку стану через EDM Cloud. За допомогою підтримки EDM Cloud користувачі можуть налаштувати будь-який тест VCS для завантаження живих даних або запуску журналів для завершених тестів у хмарний простір для зберігання даних, наданий Crystal Instruments, де дані надійно зберігаються в обліковому записі користувача.

Веб-сайт EDM Cloud розміщений за адресою https://cloud.go-ci.com . Користувачі можуть отримати доступ до EDM Cloud з будь-якої точки світу, щоб перевірити стан минулих та поточних тестів. Безпечний потік входу гарантує, що стан може перевіряти лише уповноважений персонал з належними обліковими даними. Доступно кілька входів для доступу до одного і того ж хмарного облікового запису.

Замовити презентацію