Автоматизоване тестування виробництва є критично важливим в сучасних конкурентних умовах виробництва. Компанії більше не можуть покладатися на змінні витрати, нерівномірність та потенційні небезпеки для здоров'я, які пов'язані з виробничою лінією на базі робітників. Це не менш вірно для звукових та вібраційних випробувань, починаючи від тестів на випал, що перебувають у процесі роботи, до тестів на перевірку та перевірку продукції. Інструменти вимірювання та розвідки, що стоять за сучасним виробництвом, включають обладнання для збору даних, а також контроль із закритим циклом. І хоча ці системи можуть не брати участі в складанні будь-яких товарів, вони так само важливі для забезпечення контролю якості як компонентів, що надходять на конвеєр, так і продуктів, що виходять.

Компанія Crystal Instruments розробила синергетичне рішення для таких тестувань, що передбачають користувальницьке програмне забезпечення та програмне забезпечення, орієнтоване на додатки. Наш модуль Spider-80X - це повноцінний багатоканальний аналізатор / контролер з комунікаційним Ethernet протоколом часу (PTP) IEEE 1588. Він може бути запрограмований для виконання декількох складних завдань вимірювання за допомогою робочої станції або ПК та нашого програмного забезпечення для управління інженерними даними (EDM). Після цього ПК можна (за бажанням) відключити і тести запустити в режимі «Чорний ящик» без підключеного комп'ютера. Управління Павуком може здійснюватися за допомогою планшета Apple iPad ™ за допомогою програми EDM для iPad.

EDM служить стандартизованим людським інтерфейсом для всіх наших систем контролю вібрації (VCS) та аналізаторів динамічного сигналу (DSA) . Незалежно від конкретної програми, кількості каналів чи мови (англійська, японська, китайська, російська), користувальницький інтерфейс представляє той самий «зовнішній вигляд». За допомогою EDM користувач може створювати власні інтерфейси та значно спрощувати інтерфейси роботи для конкретних тестів продуктів. Користувачі також можуть створювати спеціальні звіти за допомогою шаблонів XML, OpenOffice, PDF та Microsoft Word.

API Spider - це шлях до інтеграції з LabView, Matlab та іншим програмним забезпеченням сценаріїв. Павуки можна запускати з Android, Linux та iOS на додаток до Microsoft Windows. Один iPhone, планшет або ПК можуть керувати кількома павуками в розподілених місцях, виконуючи різні тести з одного екрана управління.

Правила дій подій (EAR) дозволяють користувачам налаштувати реакцію системи на кожне тестове подія. Події, визначені користувачем, включають: сигнал перевищує лімітний профіль, сигнал менший за граничний профіль, нормальний кінець тесту, втрата сигналу або будь-яка кількість подій, що виникли під час тесту VCS. Відповіді включають: зупинення тесту, початок іншого тестування, миготіння екрана керування, ініціювання запису, надсилання екранного повідомлення, надсилання текстового повідомлення або надсилання електронної пошти. Користувачі можуть програмувати петлі за допомогою EAR. Кожна подія реєструється на хмарному сервері та ідентифікується текстом спеціалізованого рядка подій (лише в EDM Cloud).

Граничне тестування (LT) може бути застосоване до часового блоку, автоматичного спектра, FRF, когерентності, октавного спектра, вимірювань рівня звуку, RMS або максимального значення. Спектри та часові історії тестуються шляхом порівняння зі спеціальним тестовим сигналом; шаблон, який повинен обмежувати вимірюваний сигнал. Кожен тестовий сигнал може бути верхньою або нижньою межею і може містити до 64 сегментів. До одного тесту може бути застосовано до 64 тестових сигналів.

Тестування на електронну продукцію - це тест, який легко автоматизується за допомогою звукових та вібраційних приладів. Наприклад, розглянемо стільникові телефони, споживчий продукт, виготовлений тисячами, який містить і мікрофон, і динамік. Ці два аудіокомпоненти майже завжди потрібно запустити через тест на запит, який легко автоматизується за допомогою Spider-80X. Spider-80X забезпечує стимулюючий програмований генератор функцій та збирає вхідні канали даних.

Методи тестування різняться, але принципи залишаються тими ж. Один з двох вихідних каналів Spider-80X проходить через ряд тонів або імпульсів для перевірки приймача телефону, в той час як вхідні канали слухають записаний звуковий кліп, який відтворюється через динамік. Дані форми сигналу часу або спектральні дані можуть бути зібрані та допустимі допуски пропуску / відмови, встановлені в програмному забезпеченні Crystal Instruments Engineering Data Management (EDM).

Масштабування - одна з переваг автоматизації, і саме тому Spider-80X розроблений як мережевий пристрій. За допомогою підключення до Ethernet на Spider-80X підключено декілька передніх тестів, щоб перевірити десятки, якщо не сотні мобільних телефонів одночасно. Це може здатися трохи надмірним, поки можна не використовувати не один мікрофон на стільниковий телефон, а скоріше використовувати масив мікрофонів для зйомки та відображення реакції планера або навіть 3-х мірної півкулі звуку навколо стільникового телефону.

Однак випробування на випал - це не єдиний тип автоматизованих виробничих випробувань, що виконуються за допомогою звукових та вібраційних приладів. Валідація та верифікація продукції також є важливою частиною тестування виробничої лінії. Такі випробування варіюються від перевірки вхідних компонентів до перевірки готового виробу, зібраного з них.

Практично всі виробники турбін ретельно співставляють комплектуючі лопатки парових і газових турбін. Це передбачає точне вимірювання природної частоти одного або декількох режимів вібрації кожної лопаті окремо, тоді як лопать стримується корінням стандартизованим кріпленням. Різні виробники проводять такі випробування різними способами, але всі покладаються на вимірювання вимушеної вібраційної реакції клинка. Найбільш точні визначення частоти проводяться з функцій частотного реагування (FRF), де одночасно вимірюються стимулююча сила і вібраційна вібрація.

Інші продукти перевіряються на якість відповідних природних частот, щоб вказати послідовну геометрію. Часто коефіцієнт демпфування кожного режиму також вимірюється і використовується як вказівка ​​на правильну збірку та звільнення від тріщин компонентів. Наприклад, великі артилерійські снаряди піддаються імпульсному випробуванню за допомогою інструментального молотка та мікрофона. При ударі снаряд дзвенить, як дзвін. Кожна оболонка повинна демонструвати природні частоти у прийнятному діапазоні розсіювання. Снаряди з високими коефіцієнтами демпфування згодом перевіряються на наявність тріщин.

Функції частотного реагування характеризують лінійну залежність між вимірюваним входом і виходом і передають величезну кількість інформації. Супровідне двоканальне вимірювання, функція когерентності, визначає, чи два сигнали лінійно пов'язані. Це ідеальний показник лінійності пропускної здатності, важлива характеристика більшості електронних схем і багатьох механічних конструкцій.

Рекомендовано для автоматизованого тестування виробництва

Автоматизовані виробничі випробування, що спираються на звук і вібрацію, є рішенням. Хоча методи тестування можуть відрізнятися, кінцева мета залишається незмінною; а саме: екранувати погані продукти від входу чи виходу у двері. Тут Spider-80X пропонує чіткі переваги в залежності від виробничої лінії. Для рухомої лінії виробництва Spider-80X можна встановити, щоб прийняти безконтактний лазерний зонд переміщення для вимірювання вібрації.

Spider-80X
Замовити презентацію