Контроль температури та вологості

Spider-101, контроль температури та вологості


Контролер Spider-101, розроблений та виготовлений Crystal Instruments, контролер Spider-101 є ключовим елементом камерної системи THV від Sentek Dynamics. THV означає температуру, вологість і вібрацію. Температура, вологість і вібрація контролюються з високою точністю та синхронізованими рівнями для імітації фактичного фізичного середовища. Програмне забезпечення EDM забезпечує інтегрований інтерфейс користувача для доступу та контролю всіх параметрів налаштування, розкладу та тестової роботи.

Це перший у світі контролер (обладнання), який підтримується двома наборами програмного забезпечення: EDM для керування комбінованим середовищем THV та EDC (Embedded Device Controller) для контролю лише температури та вологості.


EDM (програмне забезпечення на базі ПК, розроблене Crystal Instruments) використовується, коли контроль вібрації потрібно поєднувати з регулюванням температури та вологості. Налаштування параметрів і розкладу між усіма об'єднаними фізичними величинами повністю інтегровано в один інтерфейс користувача. Випробування на вібрацію, такі як Random, Sine, Shock, SoR, RoR та інші типи, можуть бути виконані разом із різними параметрами циклу температури та вологості.

Spider-101 також може працювати в незалежній кліматичній камері для температури та / або вологості без участі у випробуванні на вібрацію. Програмне забезпечення EDC, розроблене Crystal Instruments, - це програмне забезпечення із сенсорним екраном, яке працює на будь-якій платформі Windows 10.

Spider-101 забезпечує десять вхідних каналів, що використовують або RTD, або термопару типу K для вимірювання температури, вісім вхідних каналів 4-20mA для датчиків вологості. Є 32 настроювані релейні керуючі виходи для управління компресорами та іншими механічними системами, а також цифрові канали вводу / виводу для моніторингу тривоги / стану.

Контролер Spider-101 може підключатися до керуючого ПК або планшета через порти Ethernet або бездротово для встановлення тесту та / або моніторингу тесту. Якщо потрібен тип випробування THV, Spider-101 може поєднуватися з будь-яким контролером вібрації (Spider-81 / 81B, Spider-80Xi тощо) від Crystal Instruments через мережевий комутатор для синхронізованих, точних випробувань THV.

Замовити презентацію