спектр ударного реагування

Синтез та управління спектром ударного реагування, SRS


Пакет контролю вібрації спектра ударного реагування (SRS) забезпечує управління для задоволення цільового спектра необхідного спектра реакції (RRS). Форми хвиль автоматично синтезуються із заданого користувачем опорного профілю SRS за допомогою синусоїд.

Методи синтезу хвилі: форма сигналу часу керування формується із затухаючих синусоїдних або синусоїдальних компонентів

Параметри затухаючих синусів: частота, амплітуда, критичний коефіцієнт демпфування, затримка

Параметри синусового удару: частота, амплітуда, кількість половинних затримок синуса

Генерація компонентів: автоматичне або ручне керування

Параметри синтезу: тривалість форми хвилі, макс.% Помилок, макс. Кількість ітерацій


Безперервна запис даних

Під час контролю вібрації всі вхідні та приводні сигнали вимірювання можуть постійно записувати на Павук-NAS або внутрішнє сховище, що знаходиться у кожному передньому кінці. Користувачі можуть переглядати та аналізувати файли даних за допомогою Crystal Instruments Post Analyzer . Змінна частота дискретизації може бути включена для одночасного запису сигналів повільної зміни разом із даними високої швидкості вібрації.

Унікальні особливості в класичному управлінні віброударкою

Візуалізація вібрації: Функція візуалізації вібрації EDM доступна в програмному забезпеченні EDM VCS всіх типів тестів, включаючи MIMO VCS. Цей параметр забезпечує швидку та ефективну генерацію структурної моделі та повну 3D-візуалізацію онлайн-вібраційного шаблону на тестуваній структурі.

На одному комп’ютері можуть одночасно працювати декілька екземплярів EDM VCS. Кожен екземпляр підключає систему Spider для запуску програмного забезпечення вібраційного контролера. Усі екземпляри повинні виконувати різні тести. Ця функція забезпечує центральне місце для контролю декількох систем Павука та проведення вібраційних випробувань окремо.

Режим Black Box: Робота без ПК.Підтримуваний фронт може працювати в режимі Black Box, що дозволяє виконувати тест без підключеного ПК. У цьому режимі ПК використовується лише для налаштування системи перед тестом, а потім для завантаження даних після завершення тесту.

Управління мульти-шейкером (MSC) - це унікальна функція, яка пропонує користувачам переглядати та контролювати кілька тестів шейкера з однієї станції ПК. Одночасно можна отримати доступ до 12 контролерів.

Система управління павуковим обладнанням

Система Spider може складатися з одного або декількох лицьових частин обладнання Spider. Користувач конструює систему, поєднуючи передні торці Spider, виявлені в одній локальній мережі. Програмне забезпечення перевіряє та відображає апаратні атрибути кожного переднього телефону Spider. Наступне обладнання підтримується програмним забезпеченням EDM VCS для контролю вібрації, моніторингу та збору даних.

  • Контролер вібрації Spider-81 Premium
  • Основний вібраційний контролер Spider-81B
  • Контролер вібрації високого каналу Spider-80X - масштабуйте до 512 каналів
  • Висококанальний вібраційний контролер Spider-80Xi - Компактна, портативна система високого каналу
  • Система контролю вібрації MIMO Spider-80M
  • Spider-80SG Загальний пристрій збору даних із вимірюванням напруги

Моніторинг через EDM Cloud

Всі тести в EDM-VCS підтримують перевірку стану через EDM Cloud. За допомогою підтримки EDM Cloud користувачі можуть налаштувати будь-який тест VCS для завантаження живих даних або запуску журналів для завершених тестів у хмарний простір для зберігання даних, наданий Crystal Instruments, де дані надійно зберігаються в обліковому записі користувача.

Веб-сайт EDM Cloud розміщений за адресою https://cloud.go-ci.com . Користувачі можуть отримати доступ до EDM Cloud з будь-якої точки світу, щоб перевірити стан минулих та поточних тестів. Безпечний потік входу гарантує, що стан може перевіряти лише уповноважений персонал з належними обліковими даними. Доступно кілька входів для доступу до одного і того ж хмарного облікового запису.

Замовити презентацію