Spider-NAS

Мережевий пристрій зберігання даних Spider-NAS


У якості носія Spider-NAS є високоефективний 2,5-дюймовий знімний твердотільний накопичувач. Кожен Spider-NAS поставляється з твердотільним накопичувачем на 250 ГБ. Користувачі мають можливість приєднати другий накопичувач для додаткового зберігання.

Порти даних: 8 портів, 480 Мбіт / с на порт

Порт Ethernet: 1-портовий RJ45, порт Ethernet, який підтримує швидкість лінії 10, 100 та 1000 Мбіт / с, повна або наполовину дуплексна система та автоматичне зондування.

SATA: 2 порти, один внутрішній зовнішній, за замовчуванням твердотільний накопичувач об'ємом 250 ГБ встановлений внутрішньо. Роз'єми SATA підтримують швидкість передачі даних до 3 Гбіт/с.

Носії для зберігання: два 2,5-дюймові жорсткі диски SATA

Споживана потужність системи: вхід 110 - 250 В постійного струму, вихід 15 В постійного струму, макс. Ампер 3 А, роз'єм Lemo

Розмір: 35 х 243 х 177 мм


Пристрій мережевого зберігання HIgh Performance

Spider-NAS (Network Attached Storage) - це спеціалізований мережевий запам'ятовуючий пристрій, призначений для забезпечення високої продуктивності запису даних для модулів Crystal Instruments. Сумісні лицьові частини включають Spider-80X, Spider-81 та Spider-DAQ.

Всього з десятьма портами Ethernet, модульна конструкція Spider-HUB дозволяє легко планувати мережу, забезпечуючи більшу гнучкість і швидке розширення декількох комутаторів. Поряд із вибором передньої чи задньої проводки, її невеликий розмір розміру та низьке споживання енергії роблять Spider-HUB придатним для різноманітних промислових застосувань, включаючи швидкісне отримання даних та динамічне вимірювання сигналу.

Spider-NAS записує дані у форматі файлів NTFS. Дані передаються на ПК за допомогою програмного забезпечення EDM Crystal Instruments або за допомогою видалення твердотільного накопичувача та підключення накопичувача до ПК. У Spider-NAS є 8 високошвидкісних шин даних, які взаємодіють із кожним сумісним фронтальним пристроєм. Кожен виділений порт даних може досягти теоретичної швидкості 480 Мб / с. Під час роботи Spider-NAS зберігає дані одночасно для всіх динамічних каналів вимірювання зі швидкістю вибірки 100 кГц.

Замовити