Контролер Spider-81B

Контролер Spider-81B


Контролер вібраційних випробувань Spider-81B розроблений для задоволення основних програм вібровипробувань. Він має 4 входи, 1 вихід і 4 пари цифрових вводу-виводу

  • Програмне забезпечення для випадкових вібрацій (Random)
  • Програмне забезпечення для синусоідальних вібрацій (Sine)
  • Класичне управління ударами (Shock)
  • Пошук та відстеження резонансу (RSTD)
Режим Black Box: функціонування без ПК. Контролер Spider-81B працює автономно в режимі Black Box без підключення ПК. У цьому режимі ПК використовується лише для налаштування системи управління перед роботою та для завантаження даних після завершення тесту. Під час випробування контролер працює за заданим графіком або за вибором зовнішніх пристроїв, що використовують цифровий інтерфейс вводу / виводу.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача. Програмне забезпечення управління вібрацією вдосконалюється на рівні користувальницького інтерфейсу. Додано більше графічних вказівок, майстрів та інструментів, щоб зробити налаштування швидким. Інтерфейс було оновленно, щоб зробити його більш логічним та кориснішим. Для спрощення роботи використовуються правила Event-Action, Abort-Sensibility та інші нові функції інтерфейсу.


Вібро-контролер Spider-81B

Контролер Spider-81B – це менша, спрощена система, що включає 4 вхідні та 1 вихідний канали. Ця система забезпечує все необхідне для проведення тестів синус, ШВВ, або удар, із вимірюванням керуючого та трьох контрольних сигналів. Spider-81B має 4 цифрових пари вхід/вихід. Ця базова система фактично забезпечує всебічну можливість з такими ж якістю контролю, забезпеченням безпеки, точністю вимірювань, розширюваністю та інтуітивним інтерфейсом, що відрізняє всі контролери Crystal Instruments. Spider-81B ідеально підходить для навчальних закладів та невеликих науково-дослідних лабораторій. Усі моделі Spider мають вбудовану карту пам’яті ємністю 4 ГБ для зберігання даних та алгоритмів проведення випробувань. Контролери Spider-81B за конструкцією є нерозширюваними.

  • Аналогові вхідні канали: Частота дискретизації: від 0.48 Гц до 102.4 кГц, із 54 полосами.
  • Аналогові вхідні канали: АЦП роздільна здатність: 2 x 24-біт на кожний канал входу.
  • Аналогові вхідні канали: Динамічний діапазон: 150 дБ до повної шкали.
  • Аналоговий вихідний канал: Частота дискретизації: до 102.4 кГц, синхронізована з вхідними каналами.
  • Аналоговий вихідний канал: Динамічний діапазон: 100 дБ.
  • Ізольовані цифрові вхід та вихід. Формат входу: опто-ізольований (сумісний з вихідним струмом). Формат виходу: опто-ізольований (вихідний струм).
Повний опис