Тестування вібрації в змішаному режимі

Тестування вібрації в змішаному режимі
Sine-on-Random (SoR) & Random-on-Random (RoR)


Режими підмітання: синусоїдальні тони можуть бути налаштовані індивідуально зі швидкістю та графіками розгортки (режим вільної розгортки), або спільно визначені як гармоніки першого первинного тону (гармонійний режим)

Кількість синусоїдальних тонів (SoR): 1 - 12 у режимі вільного змісту ; 1 - 20 в гармонійному режимі, до 32 при відключенні RoR

Кількість діапазонів (RoR): від 1 до 12, до 32, коли SoR вимкнено.

Керування роботою (SoR): Тон увімкнено і відключений, керований графіком виконання, зовнішніми подіями або командами користувача

Керування роботою (RoR): Увімкнення смуги та Вимкнення діапазону, кероване графіком виконання, зовнішніми подіями або командами користувача.

Кількість вхідних каналів: до 512 каналів.


Довільне тестування вібрації у змішаному режимі

Для деяких вібраційних середовищ характерне квазіперіодичне збудження від зворотно-поступальних або обертових машин (наприклад, лопатей ротора, гвинтів або поршнів). Вони можуть бути імітовані як один або кілька високовугольних вузькосмугових або синусоїдальних вібраційних компонентів, накладених на низькорівневий широкосмуговий випадковий профіль. Вони називаються випадковими тестами в змішаному режимі.

Існує два типи випадкових тестів змішаного режиму, що підтримуються в EDM: Sine on Random (SoR) і Random on Random (RoR) . У кожному з цих типів випробувань додатковий профіль вібрації розміщується поверх звичайного широкосмугового випадкового профілю. У Sine on Random цей додатковий профіль складається з одного або декількох синусоїдальних тонів, які проникають через заданий діапазон частот. Випадковий профіль може представляти базове збудження або рівень фонового шуму, а синусоїди - сильні одночастотні збудження.

Типовий профіль SoR, описаний в MIL-STD-810F, показаний нижче. Зауважимо, що випадковий широкосмуговий профіль визначається в одиницях спектральної щільності потужності або g 2 / Гц, а синусоїдальні компоненти задаються як амплітуди в одиницях g.

Типовий профіль SoR

Коли функція SoR працює, на широкосмуговому випадковому профілі відображаються синусоїдальний тон або тони.

синусоїдальний тон

До 32 випадкових тонів можна розмістити поверх випадкового профілю. Допускається до 20 синусоїдальних тонів, якщо при створенні тесту включені параметри Sine on Random і Random і Random.Тест Random on Random (RoR) накладає один або більше вузькосмугових випадкових профілів високого рівня вгорі широкосмугового довільного тестового профілю. Ці вузькосмугові профілі можуть проходити через заданий діапазон частот.Коли RoR працює, випадкові вузькосмугові профілі відображаються, накладені на широкосмуговий випадковий профіль.

RoR профілm

Безперервна запис даних

Під час контролю вібрації всі вхідні та приводні сигнали вимірювання можуть постійно записувати на Павук-NAS або внутрішнє сховище, що знаходиться у кожному передньому кінці. Користувачі можуть переглядати та аналізувати файли даних за допомогою Crystal Instruments Post Analyzer . Змінна частота дискретизації може бути включена для одночасного запису сигналів повільної зміни разом із даними високої швидкості вібрації.

Функція мульти-роздільної здатності

Унікальна функція Multi-Resolution контролера Spider - це ідеальне рішення для відображення синусоїдів низьких частот, які важко відображати через неадекватну роздільну здатність частоти.

Традиційно, надання кращої роздільної здатності для низькочастотних синусоїдальних тонів вимагає збільшення розміру блоку (також відомого як "розмір кадру"), що призводить до збільшення часу на збір даних і повільніших реакцій на межі припинення обмеження.

З іншого боку, Multi-Resolution застосовує власну 8-кратну чіткішу роздільну здатність лише до низькочастотної частини спектру, одночасно виконуючи решту спектру з початковою роздільною здатністю.

низькочастотна частина спектру

Вирізання / обмеження приводу для випадкових

Обмеження застосовується до каналів управління або контролю. У довільному контролі доступні три типи обмежень: частотна область, часова область та розширений ліміт. Обмеження частоти домену обмежує спектр. Типи граничних значень - це граничний рівень, обмеження або обмеження тривоги.Обмеження часової області порівнює вихідні дані або значення RMS вхідних каналів з високою межею. Поява перевищення високої межі - одна із системних подій, до якої можна додати бажані дії.Розширений ліміт включає підсумовані висічення каналів та вектори. Підсумований віртуальний канал визначається як середньозважене значення необроблених сигналів потокового часу з декількох вхідних каналів. Профіль вирізання підсумованого каналу визначається в частотній області.Векторний сигнал RRS визначається як векторна сума сировинних потокових сигналів потоку з 3 вхідних каналів. Профіль висічки векторного сигналу RRS також визначається в частотній області.

Моніторинг через EDM Cloud

Всі тести в EDM-VCS підтримують перевірку стану через EDM Cloud. За допомогою підтримки EDM Cloud користувачі можуть налаштувати будь-який тест VCS для завантаження живих даних або запуску журналів для завершених тестів у хмарний простір для зберігання даних, наданий Crystal Instruments, де дані надійно зберігаються в обліковому записі користувача.

Веб-сайт EDM Cloud розміщений за адресою https://cloud.go-ci.com . Користувачі можуть отримати доступ до EDM Cloud з будь-якої точки світу, щоб перевірити стан минулих та поточних тестів. Безпечний потік входу гарантує, що стан може перевіряти лише уповноважений персонал з належними обліковими даними. Доступно кілька входів для доступу до одного і того ж хмарного облікового запису.

Замовити презентацію