Зменшення синуса

Тест на зменшення синуса працює так, що аналізатор цифрового сигналу (DSA) синхронізується з системою управління вібрацією (VCS). Роблячи це, в системі Sine Reduction можна організувати більше каналів обробки та працювати одночасно з тестом на синус. Сигнал COLA (постійний вихідний адаптер рівня) має вирішальне значення для цього виду випробувань. Два прилади синхронізуються через вихідний сигнал COLA контролера. Сигнал COLA - це синусова хвиля постійної напруги, яка часто відстежує частоту сигналу приводу під час тесту Sine Control. Тест на зменшення синуса широко використовується для супутникового тестування, і зазвичай потрібні сотні вхідних каналів.

Сигналізація / відмова та запис даних

Система Sine Reduction пропонує додаткову безпеку з функцією обмеження для певних каналів. Для визначених вхідних каналів можна встановити межі тривоги та перерви в місцях, де потрібно контролювати рівень вібрації. За допомогою цієї функції може бути створено більше каналів і використовуватись для ініціювання тривоги або перерви події, коли будь-який канал перевищує задані межі. Коли система Sine Reduction контролює тест Sine Control, на екрані можуть відображатись сигнали тривоги та звукових засобів, а також інформація про відповідні ідентифікатори каналу. Якщо обладнаний розрядний вихідний канал, підключений до аварійного вимикача контролера, тест управління синусом може бути автоматично зупинений у випадку, якщо будь-який канал перевищує граничну кількість перерв.

Дані тимчасового потоку можуть бути записані під час запуску тесту скорочення синуса. Це є критичним для супутникового тестування. Записані дані можна повторно проаналізувати за допомогою зменшення синуса або іншого модуля аналізу, щоб зрозуміти вібрації, застосовані до тестуваного пристрою.

Типовий тест

Як показано на малюнку нижче, типова система тестування зменшення синуса складається з вібраційного контролера та аналізатора динамічного сигналу. Spider-81 VCS забезпечує вісім каналів введення для запуску управління синусоїдальної. Підключивши свій вихід 2 (із сигналом COLA) до входу 1 каналу модуля DSA Spider-80X, що працює на синусоїдалі, комбінована система забезпечує 15 вхідних каналів, що працюють разом із тими ж фільтрами відстеження в ідеальній синхронізації. Якщо більше модулів до Spider-80X, кількість вхідних каналів буде збільшена відповідно до потреби користувача.

Sine Reduction

Конфігурація в EDM

Щоб налаштувати вихідний канал COLA на контролері Spider Sine, перейдіть на вкладку Налаштування -> Різне -> Друга виведення та встановіть його на COLA Type 1: Постійний амплітудний синус ; Набір амплітуди до 1 V . Якщо використовується контролер іншого постачальника, переконайтесь, що його канал COLA встановлений для прочитання на частоті приводу з постійним рівнем напруги.

Щоб встановити тест скорочення синуса на стороні аналізатора, спочатку створіть тест за допомогою EDM. Перейти до вхідних каналів таблиці , щоб встановити канал 1 Тип каналу для COLA . Кожен тест зменшення синуса вимагає одного каналу COLA. У цьому прикладі перший вхідний канал встановлюється як канал COLA. Хоча будь-який з входів може бути каналом введення COLA. Параметри зменшення синуса можна знайти на вкладці Параметри тестування в розділі Конфігурація тесту . Усі параметри повинні відповідати налаштуванням на Sine Controller. Амплітуда COLA визначається налаштуваннями виходу COLA синусоїдного контролера. Низькочастотний і ВисокочастотнийПараметри повинні відповідати тестовому профілю синусоїдного контролера. Контролер синуса можна запустити до або після початку цього тесту DSA Sine Reduction.

Історія "Функція зменшення даних" та те, як вона змінилася

Функція зменшення даних широко використовувалася в старі часи, коли у віброконтролера є мало вхідних каналів, тоді як все ще потрібно збирати та аналізувати сотні каналів даних. Два десятиліття тому більшість контролерів вібрації можуть працювати лише до 4 - 8 вхідних каналів. Щоб мати більше каналів введення для великого тесту, користувач повинен підключити іншу систему збору даних з великими вхідними каналами, що використовується для так званого "зменшення даних", щоб отримати дані, коли контролер працює з малим вхідним каналом .

Коли скорочення даних виконується в системі збору даних Sine, реєструються спектри, що утворюються за допомогою фільтрів відстеження. У системі отримання випадкових даних записуються лише PSD, що генерується FFT. Оригінальні потоки часу не записуються.

З новою реалізацією системи Spider, особливо з її мережевою структурою, функція зменшення даних насправді не потрібна, оскільки наш віброконтролер може розширити свої вхідні канали до сотень (256, 512 тощо). Користувач може використовувати деякі вхідні канали як канали управління, інші канали можуть бути встановлені як моніторинг, обмеження, запис або переривання каналів одночасно. Багато інших виробників також мають цю філософію у своїй реалізації.

У типовому тесті Sine старий підхід використовує канал COLA для передачі інформації про частоту прокатки від контролера до системи зменшення даних. У новій системі Spider інформація про частоту передається від контролера до всіх модулів придбання через Ethernet.

Потужна нова конструкція Spider в контролері замінила стару концепцію зменшення даних. Однак, якщо користувач все ж вважає за краще використовувати поняття "зменшення даних" через старі вимоги регулювання, Crystal Instruments все ще надає такі функції, як було зазначено вище.

Замовити презентацію