Класичний удар

Управління класичними ударами
Classic Shock Control


До 8 каналів для управління, перевірки тривоги на головному модулі

До 511 каналів для моніторингу та запису даних за часом

Вбудовані профілі сигналізації / перерви MIL-STD-810

Аналіз спектру ударного реагування на вхідні сигнали

Функція контролю вібрації Classic Shock забезпечує точне багатоканальне управління та аналіз в режимі реального часу для перехідних часових областей. До імпульсних типів належать півсинус, гаверсинус, кінцево-піковий пилоподібний пилок, початковий пік пилообразного трикутника, трикутник, прямокутник, трапеція.


Безперервна запис даних

Під час контролю вібрації всі вхідні та приводні сигнали вимірювання можуть постійно записувати на Павук-NAS або внутрішнє сховище, що знаходиться у кожному передньому кінці. Користувачі можуть переглядати та аналізувати файли даних за допомогою Crystal Instruments Post Analyzer . Змінна частота дискретизації може бути включена для одночасного запису сигналів повільної зміни разом із даними високої швидкості вібрації.

Параметри управління

 • Швидкість вибірки: до 102,4 кГц
 • Розмір часового блоку: від 512 до 65 536 балів
 • Середня кількість для контролю: 1 - 4
 • Метод запуску тесту: попередній тест працює з чотирма типами збудження: позитивним імпульсом, негативним імпульсом, Випадковим з керуванням у близькому циклі, Випадковим із відкритим циклом.

Виміряні сигнали та статус відображення

 • Вимірювані сигнали: приводний сигнал, вхідний потік часу, спектр приводного сигналу, функція передачі системи, високий перерив, низький перерив, керуючий сигнал, профіль, графіки смугових діаграм за історію часу RMS, пік, рівень пік-пік кожного каналу.
 • Вікно дисплея: композитний елемент управління, вікно діаграми сигналу, вікно значення сигналу, цифрове вікно перегляду вводу / виводу, вікно запуску, велике вікно відображення числового значення, вікно статусу каналу, стан запису, графік виконання, графік Lissajous, візуалізація вібрації, перехресний сюжет
 • Runlog: тестовий журнал постійно записує зміни статусу в режимі реального часу та команди користувача.

Унікальні особливості в класичному управлінні віброударкою

Візуалізація вібрації: Функція візуалізації вібрації EDM доступна в програмному забезпеченні EDM VCS всіх типів тестів, включаючи MIMO VCS. Цей параметр забезпечує швидку та ефективну генерацію структурної моделі та повну 3D-візуалізацію онлайн-вібраційного шаблону на тестуваній структурі.

На одному комп’ютері можуть одночасно працювати декілька екземплярів EDM VCS. Кожен екземпляр підключає систему Spider для запуску програмного забезпечення вібраційного контролера. Усі екземпляри повинні виконувати різні тести. Ця функція забезпечує центральне місце для контролю декількох систем Павука та проведення вібраційних випробувань окремо.

Режим Black Box: Робота без ПК.Підтримуваний фронт може працювати в режимі Black Box, що дозволяє виконувати тест без підключеного ПК. У цьому режимі ПК використовується лише для налаштування системи перед тестом, а потім для завантаження даних після завершення тесту.

Управління мульти-шейкером (MSC) - це унікальна функція, яка пропонує користувачам переглядати та контролювати кілька тестів шейкера з однієї станції ПК. Одночасно можна отримати доступ до 12 контролерів.

Довідковий профіль та запуск розкладу

 • Стандарти випробувань: MIL-STD-810G, MIL-STD-810H, MILSTD-202F, ISO 8568, IEC 60068, визначені користувачем
 • Типи ударних хвиль: напівсинус, гаверсинус, кінцевий пік зуба, зуб початкової вершини пилки, трикутник, прямокутник та трапеція
 • Форми компенсації: напівсинуси, прямокутні, подвійні прямокутні, закруглено-прямокутні або оптимальні зсуви
 • Місце компенсації: перед імпульсом, після імпульсу або компенсацією передпосту
 • Запуск розкладу: графік включає необмежену кількість записів імпульсів та визначених користувачем подій

Система управління павуковим обладнанням

Система Spider може складатися з одного або декількох лицьових частин обладнання Spider. Користувач конструює систему, поєднуючи передні торці Spider, виявлені в одній локальній мережі. Програмне забезпечення перевіряє та відображає апаратні атрибути кожного переднього телефону Spider. Наступне обладнання підтримується програмним забезпеченням EDM VCS для контролю вібрації, моніторингу та збору даних.

 • Контролер вібрації Spider-81 Premium
 • Основний вібраційний контролер Spider-81B
 • Контролер вібрації високого каналу Spider-80X - масштабуйте до 512 каналів
 • Висококанальний вібраційний контролер Spider-80Xi - Компактна, портативна система високого каналу
 • Система контролю вібрації MIMO Spider-80M
 • Spider-80SG Загальний пристрій збору даних із вимірюванням напруги

Моніторинг через EDM Cloud

Всі тести в EDM-VCS підтримують перевірку стану через EDM Cloud. За допомогою підтримки EDM Cloud користувачі можуть налаштувати будь-який тест VCS для завантаження живих даних або запуску журналів для завершених тестів у хмарний простір для зберігання даних, наданий Crystal Instruments, де дані надійно зберігаються в обліковому записі користувача.

Веб-сайт EDM Cloud розміщений за адресою https://cloud.go-ci.com . Користувачі можуть отримати доступ до EDM Cloud з будь-якої точки світу, щоб перевірити стан минулих та поточних тестів. Безпечний потік входу гарантує, що стан може перевіряти лише уповноважений персонал з належними обліковими даними. Доступно кілька входів для доступу до одного і того ж хмарного облікового запису.

Замовити презентацію