випадковий контроль

Тимчасовий випадковий контроль


Тимчасове випадкове управління передає серію перехідних імпульсів до шейкера. Профіль імпульсу визначається інтервалом імпульсів та цільовим спектром потужності, як у Random. Застосування включає імітацію стрілянини або дорожні переходи. Підтримується апаратними версіями 7.x і вище з до 512 вхідними каналами.

Швидкість вибірки: до 102,4 кГц

Дозвіл спектра:200, 400, 800, 1600, 3200 та 6400. 3200 для всіх 8 каналів. Роздільна здатність вище 3200 зменшує максимальну кількість каналів.

Розмір часового блоку: від 512 до 65 536 точок

Середня кількість: 1 - 500 (2 - 1000 DOF)

Відсікання приводу Sigma: 3 - 10


Управління без прискорення в перехідному випадковому стані

Для перехідних випадкових тестів доступні наступні варіанти:

Керування лінійним прискоренням: це найчастіше використовується та встановлено за замовчуванням. Це дозволяє керувати величиною прискорення. Цільовий профіль буде встановлений на прискорення.

Керування в будь-якому блоці без прискорення: Цей режим дає користувачеві можливість вибирати серед різних галузевих стандартів вимірювальні величини, які використовуватимуться як контрольна кількість. Найпоширеніші використовувані величини - це сила, переміщення та швидкість.

Безперервна запис даних

Під час контролю вібрації всі вхідні та приводні сигнали вимірювання можуть постійно записувати на Павук-NAS або внутрішнє сховище, що знаходиться у кожному передньому кінці. Користувачі можуть переглядати та аналізувати файли даних за допомогою Crystal Instruments Post Analyzer . Змінна частота дискретизації може бути включена для одночасного запису сигналів повільної зміни разом із даними високої швидкості вібрації.

Унікальні особливості в перехідному випадковому управлінні

Візуалізація вібрації: Функція візуалізації вібрації EDM доступна в програмному забезпеченні EDM VCS всіх типів тестів, включаючи MIMO VCS. Цей параметр забезпечує швидку та ефективну генерацію структурної моделі та повну 3D-візуалізацію онлайн-вібраційного шаблону на тестуваній структурі.

На одному комп’ютері можуть одночасно працювати декілька екземплярів EDM VCS. Кожен екземпляр підключає систему Spider для запуску програмного забезпечення вібраційного контролера. Усі екземпляри повинні виконувати різні тести. Ця функція забезпечує центральне місце для контролю декількох систем Павука та проведення вібраційних випробувань окремо.

Режим Black Box: Робота без ПК.Підтримуваний фронт може працювати в режимі Black Box, що дозволяє виконувати тест без підключеного ПК. У цьому режимі ПК використовується лише для налаштування системи перед тестом, а потім для завантаження даних після завершення тесту.

Управління мульти-шейкером (MSC) - це унікальна функція, яка пропонує користувачам переглядати та контролювати кілька тестів шейкера з однієї станції ПК. Одночасно можна отримати доступ до 12 контролерів.

Система управління павуковим обладнанням

Система Spider може складатися з одного або декількох лицьових частин обладнання Spider. Користувач конструює систему, поєднуючи передні торці Spider, виявлені в одній локальній мережі. Програмне забезпечення перевіряє та відображає апаратні атрибути кожного переднього телефону Spider. Наступне обладнання підтримується програмним забезпеченням EDM VCS для контролю вібрації, моніторингу та збору даних.

  • Контролер вібрації Spider-81 Premium
  • Основний вібраційний контролер Spider-81B
  • Контролер вібрації високого каналу Spider-80X - масштабуйте до 512 каналів
  • Висококанальний вібраційний контролер Spider-80Xi - Компактна, портативна система високого каналу
  • Система контролю вібрації MIMO Spider-80M
  • Spider-80SG Загальний пристрій збору даних із вимірюванням напруги

Моніторинг через EDM Cloud

Всі тести в EDM-VCS підтримують перевірку стану через EDM Cloud. За допомогою підтримки EDM Cloud користувачі можуть налаштувати будь-який тест VCS для завантаження живих даних або запуску журналів для завершених тестів у хмарний простір для зберігання даних, наданий Crystal Instruments, де дані надійно зберігаються в обліковому записі користувача.

Веб-сайт EDM Cloud розміщений за адресою https://cloud.go-ci.com . Користувачі можуть отримати доступ до EDM Cloud з будь-якої точки світу, щоб перевірити стан минулих та поточних тестів. Безпечний потік входу гарантує, що стан може перевіряти лише уповноважений персонал з належними обліковими даними. Доступно кілька входів для доступу до одного і того ж хмарного облікового запису.

Замовити презентацію