сейсміка

Випробування на вібрацію для сейсмічної кваліфікації

Пакет контролю землетрусу забезпечує контроль для досягнення цілі необхідного спектра реагування (RRS). Форми хвиль автоматично синтезуються із заданого користувачем опорного профілю SRS, використовуючи випадковий тип вейвлетів, рівномірний або фасонний. Допуски до тривоги та переривання вагітності можуть застосовуватися до будь-якого активного каналу, щоб забезпечити додатковий ступінь безпеки для делікатних тестових виробів.

Особливості контролю тестування землетрусів

 • Відповідність: IEEE 344-2013
 • Методи синтезу хвилі: затухаючий синус, синусобит, рівномірний випадковий або випадковий фасон
 • Генерація компонентів: автоматичне або ручне керування
 • Визначення випадкових вейвлетів: частота, амплітуда
 • Відображене вікно випадкового часу: визначений користувачем час зростання, час утримування та час занепаду
 • Генерація компонентів: автоматичне або ручне керування
 • Параметри синтезу: тривалість форми хвилі, макс.% Помилок, макс. Кількість ітерацій
 • Повна конверт: налаштувати спектр тестових відповідей таким чином, щоб він був більшим за RRS у перерахунку на dB

Для імітації обладнання в структурі, що зазнає землетрусів, вібраційні випробування для сейсмічної кваліфікації використовують різні типи руху для ефективного моделювання постульованого сейсмічного середовища. Одночастотна і множинна частоти - це дві категорії руху, в які потрапляють ці типи руху. Кожна категорія включає в себе кілька типів сигналів для різних випадків.Одночастотне випробування імітує рух підлоги, що вібрує на переважній частоті. Вона включає в себе наступні форми хвилі руху, які всі можуть імітувати за допомогою EDM VCS.

 • Continuous sine test: dwell sine control
 • Sine-beat test: TTH (transient time history) control
 • Decaying-sine test: TTH control
 • Sine-sweep test: swept sine control

Сейсмічний рух землі - це широкосмугова вібрація. Коли воно не фільтрується будівлею або землею, отриманий рух підлоги, який впливає на обладнання, має тенденцію підтримувати широкосмугові характеристики. Для багаточастотного тестування використовуються складні форми хвиль для імітації руху широкосмугового підлоги для випробувального обладнання в таких умовах.

У програмному забезпеченні EDM наступні форми хвиль доступні для використання в якості тестових рухів для імітації певного сейсмічного збудження при монтажі обладнання. Деякі типи тестів будуть краще, ніж інші, для імітації конкретного типу збудження обладнання.

 • Тест історії часу: контроль TTH, контроль TWR (тиражування часової хвилі)
 • Випадковий тест руху: контроль випробувань на землетрус
 • Поєднання декількох синусоїд: контроль SRS (Shock Response Spectrum), контроль землетрусу
 • Поєднання декількох синусових ударів: управління SRS, контроль землетрусу
 • Поєднання занепадаючих синусоїд: контроль SRS, контроль землетрусу

Безперервна запис даних

Під час контролю вібрації всі вхідні та приводні сигнали вимірювання можуть постійно записувати на Павук-NAS або внутрішнє сховище, що знаходиться у кожному передньому кінці. Користувачі можуть переглядати та аналізувати файли даних за допомогою Crystal Instruments Post Analyzer . Змінна частота дискретизації може бути включена для одночасного запису сигналів повільної зміни разом із даними високої швидкості вібрації.

Унікальні особливості системи контролю над землетрусами

Візуалізація вібрації: Функція візуалізації вібрації EDM доступна в програмному забезпеченні EDM VCS всіх типів тестів, включаючи MIMO VCS. Цей параметр забезпечує швидку та ефективну генерацію структурної моделі та повну 3D-візуалізацію онлайн-вібраційного шаблону на тестуваній структурі.

На одному комп’ютері можуть одночасно працювати декілька екземплярів EDM VCS. Кожен екземпляр підключає систему Spider для запуску програмного забезпечення вібраційного контролера. Усі екземпляри повинні виконувати різні тести. Ця функція забезпечує центральне місце для контролю декількох систем Павука та проведення вібраційних випробувань окремо.

Режим Black Box: Робота без ПК.Підтримуваний фронт може працювати в режимі Black Box, що дозволяє виконувати тест без підключеного ПК. У цьому режимі ПК використовується лише для налаштування системи перед тестом, а потім для завантаження даних після завершення тесту.

Управління мульти-шейкером (MSC) - це унікальна функція, яка пропонує користувачам переглядати та контролювати кілька тестів шейкера з однієї станції ПК. Одночасно можна отримати доступ до 12 контролерів.

Система управління павуковим обладнанням

Система Spider може складатися з одного або декількох лицьових частин обладнання Spider. Користувач конструює систему, поєднуючи передні торці Spider, виявлені в одній локальній мережі. Програмне забезпечення перевіряє та відображає апаратні атрибути кожного переднього телефону Spider. Наступне обладнання підтримується програмним забезпеченням EDM VCS для контролю вібрації, моніторингу та збору даних.

 • Контролер вібрації Spider-81 Premium
 • Основний вібраційний контролер Spider-81B
 • Контролер вібрації високого каналу Spider-80X - масштабуйте до 512 каналів
 • Висококанальний вібраційний контролер Spider-80Xi - Компактна, портативна система високого каналу
 • Система контролю вібрації MIMO Spider-80M
 • Spider-80SG Загальний пристрій збору даних із вимірюванням напруги

Моніторинг через EDM Cloud

Всі тести в EDM-VCS підтримують перевірку стану через EDM Cloud. За допомогою підтримки EDM Cloud користувачі можуть налаштувати будь-який тест VCS для завантаження живих даних або запуску журналів для завершених тестів у хмарний простір для зберігання даних, наданий Crystal Instruments, де дані надійно зберігаються в обліковому записі користувача.

Веб-сайт EDM Cloud розміщений за адресою https://cloud.go-ci.com . Користувачі можуть отримати доступ до EDM Cloud з будь-якої точки світу, щоб перевірити стан минулих та поточних тестів. Безпечний потік входу гарантує, що стан може перевіряти лише уповноважений персонал з належними обліковими даними. Доступно кілька входів для доступу до одного і того ж хмарного облікового запису.

Замовити презентацію