RSTD

Пошук та утримання резонансу RSTD


Особливість RSTD відбувається у дві фази. По-перше, резонансні частоти виявляються за допомогою тесту ситових синусів, що вимірюють FRF через канали управління та монітора. Підтримуються кілька FRF, щоб допомогти виявити різні набори резонансних частот.

Потім визначаються записи про зупинку для відповідних резонансних частот. Відстеження (за амплітудою або фазою) підтримується для зміни змін резонансної частоти в міру проходження тесту.

Пошук резонансної частоти: Використовує Q або амплітуду пропускання для автоматичного пошуку резонансів у певному діапазоні.

Відстежується затримка: Резонансні частоти вводяться вручну або завантажуються з таблиці пошуку. Житло триває до досягнення тривалості часу, зміни резонансної частоти поза межами або зміни амплітуди поза межами. До розкладу необхідно додати запис "відстежуване житло".

Фаза відстеження затримки: Резонансні частоти вводяться вручну або завантажуються з таблиці пошуку. Житло триває до досягнення тривалості часу або зміни резонансної фази поза межами. До розкладу необхідно додати запис "Фазова відстежена зупинка". Користувачі можуть попередньо налаштувати рівень управління під час відстеження змін фази.


Висічка та обмеження

Обмеження застосовується до каналів управління або контролю. У Sine Control доступні три типи обмежень: частотна область, часова область та розширена межа. У мульти-синусовому керуванні доступні два типи обмежень: частотна область та часова область.

Обмеження частоти домену обмежує спектр. Типи граничних значень - це граничний рівень, обмеження або обмеження тривоги. Обмеження часової області порівнює вихідні дані або значення RMS вхідних каналів з високою межею. Поява перевищення високої межі - одна із системних подій, до якої можна додати бажані дії. Розширений ліміт включає підсумовані висічення каналів та вектори.

Підсумований віртуальний канал визначається як середньозважене значення необроблених сигналів потокового часу з декількох вхідних каналів. Профіль Notch з підсумованого каналу визначається в частотній області.

Векторний сигнал RRS визначається як векторна сума необроблених сигналів потокового часу з трьох вхідних каналів. Профіль висічки векторного сигналу RRS також визначається в частотній області.

Параметри тестування в резонансних тестах

 • Частота встановлює частоту перебування.
 • Рівень (%) задає амплітуду керування щодо відносно профілю синуса.
 • Відстеження (%) обмежує максимальний діапазон частоти, який залежить від відсотка частоти затримки, над яким буде відстежуватися резонансна частота.
 • Зупинити умови проживання: Під час перебування відслідковується резонанс та його властивості, такі як амплітуда та Q.
 • Час затримки: це значення визначає тривалість затримки на резонансній частоті.
 • Цикл затримки синуса : це параметр, подібний до часу затримки, але з точки зору синусоїдальних циклів.
 • Резонансна частота, що змінюється на кількість / відсоток / швидкість: Якщо виявлено, що резонанс перемістився на величину, більшу, ніж зазначено цими параметрами, тест припинив би перебувати на поточній частоті.
 • Коефіцієнт амплітуди змінюється на величину: Якщо в резонансі буде виявлено амплітуду, яка змінилася на відношення, що перевищує задану умову, тест припинив би перебувати на поточній частоті.
 • Просте відстеження дозволяє періодичне відстеження замість постійного відстеження резонансного руху.
 • Розширене відстеження гарантує, що програма постійно відстежує резонансну частоту і будь-який зсув резонансної частоти зажадає повторного відстеження, щоб знайти нове значення резонансу.
 • Чутливість відстеження: Цей параметр доступний лише для розширеного відстеження, і він дає користувачеві можливість гнучко налаштувати тест відповідно до вимог тестових об'єктів.

Безперервна запис даних

Під час контролю вібрації всі вхідні та приводні сигнали вимірювання можуть постійно записувати на Павук-NAS або внутрішнє сховище, що знаходиться у кожному передньому кінці. Користувачі можуть переглядати та аналізувати файли даних за допомогою Crystal Instruments Post Analyzer . Змінна частота дискретизації може бути включена для одночасного запису сигналів повільної зміни разом із даними високої швидкості вібрації.

Візуалізація вібрації: Функція візуалізації вібрації EDM доступна в програмному забезпеченні EDM VCS всіх типів тестів, включаючи MIMO VCS. Цей параметр забезпечує швидку та ефективну генерацію структурної моделі та повну 3D-візуалізацію онлайн-вібраційного шаблону на тестуваній структурі.

Режим Black Box: Робота без ПК Підтримуваний фронт може працювати в режимі Black Box, що дозволяє виконувати тест без підключеного ПК. У цьому режимі ПК використовується лише для налаштування системи перед тестом, а потім для завантаження даних після завершення тесту.

Управління мульти-шейкером (MSC) це унікальна функція, яка пропонує користувачам переглядати та контролювати кілька тестів шейкера з однієї станції ПК. Одночасно можна отримати доступ до 12 контролерів.

Система управління павуковим обладнанням

Система Spider може складатися з одного або декількох лицьових частин обладнання Spider. Користувач конструює систему, поєднуючи передні торці Spider, виявлені в одній локальній мережі. Програмне забезпечення перевіряє та відображає апаратні атрибути кожного переднього телефону Spider. Наступне обладнання підтримується програмним забезпеченням EDM VCS для контролю вібрації, моніторингу та збору даних.

 • Контролер вібрації Spider-81 Premium
 • Основний вібраційний контролер Spider-81B
 • Контролер вібрації високого каналу Spider-80X - масштабуйте до 512 каналів
 • Висококанальний вібраційний контролер Spider-80Xi - Компактна, портативна система високого каналу
 • Система контролю вібрації MIMO Spider-80M
 • Spider-80SG Загальний пристрій збору даних із вимірюванням напруги

Моніторинг через EDM Cloud

Всі тести в EDM-VCS підтримують перевірку стану через EDM Cloud. За допомогою підтримки EDM Cloud користувачі можуть налаштувати будь-який тест VCS для завантаження живих даних або запуску журналів для завершених тестів у хмарний простір для зберігання даних, наданий Crystal Instruments, де дані надійно зберігаються в обліковому записі користувача.

Веб-сайт EDM Cloud розміщений за адресою https://cloud.go-ci.com . Користувачі можуть отримати доступ до EDM Cloud з будь-якої точки світу, щоб перевірити стан минулих та поточних тестів. Безпечний потік входу гарантує, що стан може перевіряти лише уповноважений персонал, що має належні дані. Доступно кілька входів для доступу до одного і того ж хмарного облікового запису.

Замовити презентацію