Програмне забезпечення для віддаленого контролю EDM-RCM

EDM-RCM

Програмне забезпечення для віддаленого контролю EDM-RCM

Віддалений моніторинг стану (RCM) Crystal Instruments призначений для віддаленого моніторингу обладнання або конструкцій, недоступних для налаштування в локальній мережі. Поширені програми та приклади дистанційного моніторингу стану включають моніторинг вібрацій під час транспортування обладнання, моніторинг вібрацій на мостах та спорудах, близьких до рейок або дорожніх доріг, та моніторинг вібрацій, викликаних обертовими вітряками на землі.

Тип та інтенсивність цих коливань потенційно можуть спричинити безліч проблем; від пошкодженого обладнання під час транспортування до структурних пошкоджень на мосту.

Постійний моніторинг за допомогою автоматичних сигналів тривоги та сповіщень допомагає контролювати стан здоров'я, одночасно надаючи попередження про незвичну та потенційно катастрофічну поведінку в системах чи структурах.

Crystal Instruments розробив EDM - дистанційний моніторинг стану (RCM) для розширення можливостей динамічного аналізу сигналів (DSA). Інтеграція цих функцій із платформою Spider досягає надійних результатів у моніторингу віддаленого обладнання та пристроїв.

Під час роботи в режимі EDM-RCM, кілька передніх вершин Spider, що містять будь-яку кількість каналів, можуть бути віддалено змонтовані та підключені через мобільний бездротовий шлюз, використовуючи мобільний зв’язок даних. Кожна система Spider доступна через програмне забезпечення EDM-RCM, використовуючи Статичну загальнодоступну IP-адресу з підключеним модемом. Використання статичної загальнодоступної IP-адреси з модемом забезпечує віддалене з'єднання по всьому світу.

Спеціально розроблене програмне забезпечення EDM-RCM одночасно з'єднує декілька таких систем Spider на додаток до надання оновлених результатів необхідних даних для всіх передньої частини Spider, розташованої по всьому світу. Програмне забезпечення забезпечує перегляд даних у реальному часі із будь-якої системи Spider та завантажує записи з будь-якого або всіх передніх частин Spider для подальшого аналізу та висновку.

Можливість систем Spider працювати в режимі Black Box повністю використана для забезпечення подальшої роботи передньої частини Spider незалежно від їх підключення до хост-програмного забезпечення. Це забезпечує надійність RCM у часи, коли зв’язок стільників поганий або відсутній.

 EDM-RCM Spider

EDM - Віддалений моніторинг стану (RCM)

Програмний модуль EDM-RCM був розроблений з використанням сильних функцій модуля динамічного аналізу сигналів (DSA). Spider традиційно налаштовуються для зв'язку з EDM в локальній мережі. За допомогою вдосконаленої інфраструктури постачальників послуг стільникового зв’язку та постійно зростаючої мережі супутників будь-яка зона планети знаходиться в межах досяжності зв'язку, використовуючи мережу передачі даних від бездротових операторів зв'язку. До віддалених розташованих Spider можна отримати доступ з базової станції, а дані можна переносити через Інтернет за допомогою спеціальної загальнодоступної IP-адреси. Ця IP-адреса використовується для налаштування віддалених систем Spider за допомогою традиційної конфігурації павука в EDM.

Можливості Spider були повністю використані, розробивши рішення, яке відповідає потребам віддаленого моніторингу. Завдяки доступному набору функцій, будь-яке обладнання Spider, інтегроване в програмний модуль EDM-RCM, може бути застосоване в статичних структурах або рухомих транспортних засобах для забезпечення повного та надійного віддаленого моніторингу.

EDM-RCM DSA
ЗАМОВИТИ