Віддалений моніторинг стану (RCM) Crystal Instruments призначений для віддаленого моніторингу обладнання або конструкцій, недоступних для налаштування в локальній мережі. Поширені застосування та приклади дистанційного моніторингу стану включають моніторинг вібрацій під час транспортування обладнання, моніторинг вібрацій на мостах та спорудах, близьких до рейок або дорожніх доріг, та моніторинг вібрацій, викликаних обертовими вітряками на землі.

RCM

Тип та інтенсивність цих коливань потенційно можуть спричинити безліч проблем; від пошкодженого обладнання під час транспортування до структурних пошкоджень на мосту.

Постійний моніторинг за допомогою автоматичних сигналів тривоги та сповіщень допомагає контролювати стан здоров'я, одночасно надаючи попередження про незвичну та потенційно катастрофічну поведінку в системах чи структурах.

Crystal Instruments розробив EDM - Remote Condition Condition (RCM) для розширення можливостей динамічного аналізу сигналів (DSA). Інтеграція цих функцій із платформою Spider досягає надійних результатів у моніторингу віддаленого обладнання та пристроїв.

Під час роботи в режимі EDM-RCM, декілька передових павуків Spider із будь-яким числом каналів можуть бути віддалено змонтовані та підключені через мобільний бездротовий шлюз, використовуючи мобільний зв’язок даних. Кожна система Spider доступна через програмне забезпечення EDM-RCM, використовуючи Статичну загальнодоступну IP-адресу з підключеним модемом. Використання статичної загальнодоступної IP-адреси з модемом забезпечує віддалене з'єднання по всьому світу.

Спеціально розроблене програмне забезпечення EDM-RCM одночасно з'єднує декілька таких систем Spider на додаток до надання оновлених результатів необхідних даних для всіх передньої частини Spider, розташованої по всьому світу. Програмне забезпечення забезпечує перегляд даних у реальному часі із будь-якої системи Spider та завантажує записи з будь-якого або всіх передніх частин Spider для подальшого аналізу та висновків.

Remote Condition Condition

Можливість систем Spider працювати в режимі Black Box повністю використана для забезпечення подальшої роботи передньої частини Spider незалежно від їх підключення до хост-програмного забезпечення. Це забезпечує надійність RCM у часи, коли зв’язок стільників поганий або відсутній.

Ще однією життєво важливою особливістю є передача даних по бездротовій мережі. Оскільки дані, передані через бездротову службу, можуть спричинити витрати на основі використання даних, доданий показник використання даних. Живі сигнали та інтервали оновлення стану можуть бути відповідним чином визначені на основі доступних обмежень даних.

Можливості Spider були повністю використані, розробивши рішення, яке відповідає потребам віддаленого моніторингу. Завдяки доступному набору функцій, будь-яке обладнання Spider, інтегроване з програмним модулем EDM-RCM, може бути застосоване в статичних структурах або рухомих транспортних засобах для забезпечення повного та надійного віддаленого моніторингу.

Замовити презентацію