Random

Управління випадковою вібраціею Random


Випробування на випадкові вібрації підтримує до 512 вхідних каналів. Користувачі можуть увімкнути до 128 каналів для контролю та висічення. Користувачі можуть позначати решту каналів як канали моніторингу та запису часу. Опція запису записує дані часового потоку з повною швидкістю вибірки на всіх вхідних каналах. Унікальна апаратна конструкція забезпечує швидкий цикл роботи менше 15 мс. Необов'язковий контроль куртозу може створювати випадковий сигнал, який не є Гауссом. Щорічні оновлення доступні через зручну підписку на програмне забезпечення.

Коефіцієнт перекриття: немає, 50%, 75% та 87,5%

Динамічний діапазон управління: 90 дБ

Відсікання приводу Sigma: 3 - 10


Вирізання / обмеження приводу для випадкових

Обмеження застосовується до каналів управління або контролю. У довільному контролі доступні три типи обмежень: частотна область, часова область та розширений ліміт. Обмеження частоти домену обмежує спектр. Типи граничних значень - це граничний рівень, обмеження або обмеження тривоги.

Обмеження часової області порівнює вихідні дані або значення RMS вхідних каналів з високою межею. Поява перевищення високої межі - одна із системних подій, до якої можна додати бажані дії.

Розширений ліміт включає підсумовані висічення каналів та вектори. Підсумований віртуальний канал визначається як середньозважене значення необроблених сигналів потокового часу з декількох вхідних каналів. Профіль вирізання підсумованого каналу визначається в частотній області.

Векторний сигнал RRS визначається як векторна сума сировинних потокових сигналів потоку з 3 вхідних каналів. Профіль висічки векторного сигналу RRS також визначається в частотній області.

Особливості безпеки

 • Чутливість до відмови : один параметр дозволяє легко регулювати чутливість та толерантність різних перевірок безпеки між налаштованими нижньою та верхньою межами.
 • Межі безпеки шейкера: обмеження для прискорення, швидкості та переміщення шейкера.
 • Виявлення відкритої петлі: виявлення відкритого циклу для керуючого сигналу та кожного вхідного каналу. Виявлення базується на максимальних втратах управління або максимальній швидкості RMS зміни вхідних каналів.
 • Обмеження RMS : обмеження RMS для керуючого сигналу.
 • Контрольні спектральні межі : спектральні межі для керуючого сигналу, починаються на повному або низькому рівні.
 • Максимальний ліміт приводу : максимальна межа напруги для вихідного приводу.
 • Вимкнення : визначена користувачем швидкість відключення в дБ на секунду.
 • Виявлення відповіді датчика : обчислення сигналів когерентності між вхідними каналами та приводом.

Безперервна запис даних

Під час контролю вібрації всі вхідні та приводні сигнали вимірювання можуть постійно записувати на Павук-NAS або внутрішнє сховище, що знаходиться у кожному передньому кінці. Користувачі можуть переглядати та аналізувати файли даних за допомогою Crystal Instruments Post Analyzer . Змінна частота дискретизації може бути включена для одночасного запису сигналів повільної зміни разом із даними високої швидкості вібрації

Унікальні переваги

Оптимізація переміщення для випадкових випадків: Розроблений фірмовий алгоритм для мінімізації переміщення під час тестування випадкових вібрацій. Зсув зменшується на 10% до 20%, тоді як цільовий профіль PSD все ще може бути досягнутий. (Патент заявлений.).

Функція мульти-роздільної здатності для управління випадковими вібраціями : EDM забезпечує функцію мульти-роздільної здатності, яка застосовує вибрану роздільну здатність у високочастотному діапазоні та 8-кратну роздільну здатність у низькочастотному діапазоні. Частота відсічення, яка розділяє діапазон низьких і високочастотних, обчислюється програмним забезпеченням. (Патент заявлений.).

Динамічний діапазон управління у випадковому порядку: Однією з ключових вимог до випадкового контролера є досягнення високого динамічного діапазону управління. Динамічний діапазон управління - це міра для порівняння найвищої та найнижчої амплітуди спектра в керуючому сигналі. Павукові регулятори вібрації можуть досягти принаймні 90 дБ динамічного діапазону управління. Це можна виміряти за модифікованим китайським стандартом тестування JJG-948. JJG-948 вимагає лише динамічного діапазону управління до 60 дБ. Змінюючи підлогу шуму до меншої кількості, ми можемо показати набагато більш високий динамічний діапазон управління.

Засоби контролю випадковою вібраціею

 • Контролер вібрації Spider-81 Premium
 • Основний вібраційний контролер Spider-81B
 • Контролер вібрації високого каналу Spider-80X - масштабуйте до 512 каналів
 • Висококанальний вібраційний контролер Spider-80Xi - Компактна, портативна система високого каналу
 • Система контролю вібрації MIMO Spider-80M

Моніторинг через EDM Cloud

Всі тести в EDM-VCS підтримують перевірку стану через EDM Cloud. За допомогою підтримки EDM Cloud користувачі можуть налаштувати будь-який тест VCS для завантаження живих даних або запуску журналів для завершених тестів у хмарний простір для зберігання даних, наданий Crystal Instruments, де дані надійно зберігаються в обліковому записі користувача.

Веб-сайт EDM Cloud розміщений за адресою https://cloud.go-ci.com . Користувачі можуть отримати доступ до EDM Cloud з будь-якої точки світу, щоб перевірити стан минулих та поточних тестів. Безпечний потік входу гарантує, що стан може перевіряти лише уповноважений персонал, що має належні дані. Доступно кілька входів для доступу до одного і того ж хмарного облікового запису.

Замовити презентацію