Програмне забезпечення для аналізу PostM EDM

Додаток Post Analyzer використовується для післяобробки попередньо записаних даних часового потоку. Післяобробка включає обробку даних, операції перетворення Фур'є та спеціалізовані аналізи, такі як відстеження замовлень та октавний аналіз.

Щоб запропонувати повний пакет аналізу в режимі реального часу та післяобробки, Crystal Instruments розробив підтримуючі програми EDM (Engineering Data Management) для включення трьох окремих програмних модулів: Post Analyzer, Editor Waveform і File Converter. Аналізатор повідомлень (ПА) містить безліч потужних інструментів післяобробки з можливістю пакетної обробки. Цей документ описує функції ПА.

PA - це незалежна програма Windows, яка аналізує файли даних на комп'ютері за допомогою різних алгоритмів. Він має три версії: PA Viewer дозволяє користувачеві переглядати дані та створювати звіти; PA Basic має спектральний аналіз FFT та функції відображення 3D-сигналів; PA Premium має більш вдосконалені функції, такі як октавні фільтри та відстеження замовлень.

Пакетна обробка - це потужний інструмент, що дозволяє програмному забезпеченню ПА автоматично обробляти однаково структуровані дані в партіях. Поки користувач записує часові сигнали, не змінюючи налаштувань, що часто буває, записані сигнали можуть подаватися в один проект і оброблятися індивідуально без ручної роботи.

PostM EDM

Тип аналізатора повідомлення

У режимі після обробки EDM дозволяє користувачеві переглядати файли даних та швидко імпортувати вміст даних та атрибути кожного каналу. Відтворюються сліди часу. Курсори та функції збільшення дозволяють переглядати деталі властивостей сигналу. Пост-обробка EDM включає в себе кондиціонування даних, фільтри в режимі реального часу, спектральний аналіз FFT, підгонку кривої, THD, розрахунок RMS, октавні фільтри, відстеження замовлень, тенденцію та тривогу. Дисплеї включають час та спектри, водоспад, спектрограму кольорових карт та графіки бодів. Після обробки даних дані можна експортувати або використовувати для створення звітів.

Наступні типи аналізу підтримуються Post Analyzer::

Спектральний аналіз FFT

Октаво-акустичний аналіз

Відстеження замовлення

Орбітна ділянка

Зменшення синуса

Basic Signal Conditioning

Замовити презентацію