октавний аналіз

Вимірювання акустики проводяться з різних причин, включаючи: дизайн виробу, тестування виробництва, продуктивність машини та управління процесом. Серії CoCo і Spider Crystal Instruments мають здатні акустичні вимірювальні засоби, включаючи октаву в режимі реального часу, фільтри 1/3 октави та функції вимірювача рівня звуку. CI забезпечує простий у використанні, але потужний набір інструментів для отримання та перегляду акустичних сигналів. Цифрові октавні фільтри та запис даних у режимі необмеженого часу можуть здійснюватися одночасно для детального дослідження проблем із шумом.

Обладнання серії CoCo ідеально підходить для портативних програм, які вимагають акустичного вимірювання від 2 до 16 каналів . Серія Spider відповідає вимогам від 4 вхідних каналів, що йдуть до 512 каналів !

Можливість живлення датчика IEPE (ICP®) забезпечує пряме з'єднання з попередньо поляризованими мікрофонами при використанні з підсилювачем мікрофона ICP. Традиційні конденсаторні мікрофони також легко розміщуються, підключаючи сигнал прямої напруги від джерела живлення мікрофона до вхідного каналу. Біло-рожеві шумові сигнали можна видавати за допомогою генератора сигналів. Ця функція дуже корисна при виконанні вимірювань поглинання за допомогою динаміка.

Аналіз октави в реальному часі

Опція програмного забезпечення Accustic Data Acquisition для обладнання CoCo і Spider включає фільтри октави в режимі реального часу, вимірювачі рівня звуку та калібрування мікрофона. Ці три операції дозволяють користувачам виконувати безліч акустичних вимірювальних операцій.

Опція аналізу Octave застосовує банк фільтрів у реальному часі в 1/1, 1/3, 1/6, або 1/12 октаві. Час вхідного потоку розбивається на дробові частотно-смугові сигнали (октавні смуги), які можна зберегти. Частотове зважування може застосовуватися до октавних смуг для імітації слуху людини, а часове зважування може застосовуватися для регулювання чутливості до подій короткої тривалості. Отримані октавні спектри можна періодично зберігати та відображати на ділянці водоспаду, щоб спостерігати, як змінюється спектр у часі. Історію часу RMS також можна зберегти як слід часу заданої октавної смуги.

Октавний аналіз 1/1 та 1/3 реалізується за допомогою фільтра в смузі пропускання в режимі реального часу методом децимації. Потік даних обробляється постійно та надходить у банк фільтрів децимації. Далі смугові фільтри застосовуються до виходу кожного етапу фільтрів децимації. Це забезпечує надзвичайно точні форми фільтрів, які відповідають світовим акустичним стандартам: ANSI std. S1.11: 2004, Замовлення 3 Тип 1-D та IEC 61260-1995

Акустичне вимірювання: вимірювач рівня звуку

Пристрій вимірювання рівня звуку (SLM) - це відповідне додаток у програмному забезпеченні для отримання акустичних даних. Цей модуль також називають вимірювачем загального рівня. SLM застосовує частотний зважувальний фільтр до вхідного сигналу та часовий зважування до виходу фільтра. Потім витягуються різні акустичні вимірювання як із вхідних, так і вихідних сигналів цього фільтра зважування частоти.

Присутні всі функції, які ви очікували від акустичного вимірювального приладу ... а потім деякі! A, B, C та лінійні функції зважування; Швидкі, повільні, імпульсні та пікові детектори; і користувач, що вибирає фільтрування високої та низької частоти. Величезний динамічний діапазон, який пропонують усі інструменти CI, дозволяє точно уникнути встановлення діапазонів напруги, щоб уникнути перепадів та перевантажень.

Вбудована калібрування мікрофона

З калібруванням мікрофона легко обробляється за допомогою традиційного калібратора мікрофона разом із функцією онлайн-калібрування. Просто визначте частоту та амплітуду опорного сигналу, і система CI автоматично виявить вхідний канал, на який подається калібрувальний сигнал, а потім обчислить необхідні калібрувальні константи. Зсуви обчислюються та зберігаються для подальшого використання. Калібрування можна також здійснити, ввівши значення чутливості мікрофона безпосередньо на сторінці налаштування параметрів каналу.

Одночасний запис та октавний аналіз

І CoCo, і Spider розроблені з можливістю одночасного запису потокового потоку. У той час як акустичний аналіз обробляється в режимі реального часу, вихідні дані CoCo можуть записуватися у внутрішню флеш-пам’ять або SD-карту, а дані Spider можна записувати у внутрішню флеш-пам’ять або зовнішнє спеціальне обладнання Spider-NAS .

Неопрацьовані дані часу всіх вхідних каналів можуть записуватися в повному діапазоні частот аналізу. Після запису збережені файли можуть бути оброблені за допомогою Post Analyzer, який надає ідентичний алгоритм аналізу, який доступний у режимі реального часу.

Замовити презентацію