Multi-Sine Control

Multi-Sine Control


Система Multi-Sine Control дозволяє одночасно підмітати декілька синусоїдальних тонів, допомагаючи скоротити час випробування та збудити декілька резонансних частот одночасно. Незалежні фільтри відстеження застосовуються до кожного тону окремо. Включає підтримку висічення та обмеження.

Кількість синусоїдів: Кількість синусоїдів: до 10 тонів

Налаштування частот тонусу синуса: рівномірно розділити спектр, визначити вручну або встановити як гармоніки

Керування роботою: Увімкнено тон і Вимкнено, керуючись графіком виконання або ручною командою

Кількість входів: підтримує до 512 вхідних каналів


Висічка та обмеження

Обмеження застосовується до каналів управління або контролю. У Sine Control доступні три типи обмежень: частотна область, часова область та розширена межа. У мульти-синусовому керуванні доступні два типи обмежень: частотна область та часова область.

Обмеження частоти домену обмежує спектр. Типи граничних значень - це граничний рівень, обмеження або обмеження тривоги. Обмеження часової області порівнює вихідні дані або значення RMS вхідних каналів з високою межею. Поява перевищення високої межі - одна із системних подій, до якої можна додати бажані дії. Розширений ліміт включає підсумовані висічення каналів та вектори.

Підсумований віртуальний канал визначається як середньозважене значення необроблених сигналів потокового часу з декількох вхідних каналів. Профіль Notch з підсумованого каналу визначається в частотній області.

Векторний сигнал RRS визначається як векторна сума необроблених сигналів потокового часу з трьох вхідних каналів. Профіль висічки векторного сигналу RRS також визначається в частотній області.

Запуск розкладу

  • Запуск розкладу: графік включає необмежену кількість тестових записів та визначених користувачем подій.
  • Multi-Sine Sweep Entry: фіксований діапазон і швидкість для декількох тонів.
  • Multi-Sine Dwell Entry: встановіть тривалість часу перебування та рівень для декількох тонів.

Безперервна запис даних

Під час контролю вібрації всі вхідні та приводні сигнали вимірювання можуть постійно записувати на Павук-NAS або внутрішнє сховище, що знаходиться у кожному передньому кінці. Користувачі можуть переглядати та аналізувати файли даних за допомогою Crystal Instruments Post Analyzer . Змінна частота дискретизації може бути включена для одночасного запису сигналів повільної зміни разом із даними високої швидкості вібрації

Унікальні особливості тестування вібраційних синусів

Візуалізація вібрації: Функція візуалізації вібрації EDM доступна в програмному забезпеченні EDM VCS всіх типів тестів, включаючи MIMO VCS. Цей параметр забезпечує швидку та ефективну генерацію структурної моделі та повну 3D-візуалізацію онлайн-вібраційного шаблону на тестуваній структурі.

Режим Black Box: Робота без ПК Підтримуваний фронт може працювати в режимі Black Box, що дозволяє виконувати тест без підключеного ПК. У цьому режимі ПК використовується лише для налаштування системи перед тестом, а потім для завантаження даних після завершення тесту.

Управління мульти-шейкером (MSC) це унікальна функція, яка пропонує користувачам переглядати та контролювати кілька тестів шейкера з однієї станції ПК. Одночасно можна отримати доступ до 12 контролерів.

Обмеження обмеження застосовується до каналів управління або контролю. Ліміт відмови - єдиний доступний тип. Обмежувальні профілі можуть бути відредаговані амплітудами та частотами кінцевих точок. Розраховується максимальне очікуване пікове прискорення, швидкість і зміщення профілю. Підтримує до 512 вхідних каналів.

Система управління павуковим обладнанням

Система Spider може складатися з одного або декількох лицьових частин обладнання Spider. Користувач конструює систему, поєднуючи передні торці Spider, виявлені в одній локальній мережі. Програмне забезпечення перевіряє та відображає апаратні атрибути кожного переднього телефону Spider. Наступне обладнання підтримується програмним забезпеченням EDM VCS для контролю вібрації, моніторингу та збору даних.

  • Контролер вібрації Spider-81 Premium
  • Основний вібраційний контролер Spider-81B
  • Контролер вібрації високого каналу Spider-80X - масштабуйте до 512 каналів
  • Висококанальний вібраційний контролер Spider-80Xi - Компактна, портативна система високого каналу
  • Система контролю вібрації MIMO Spider-80M
  • Spider-80SG Загальний пристрій збору даних із вимірюванням напруги

Моніторинг через EDM Cloud

Всі тести в EDM-VCS підтримують перевірку стану через EDM Cloud. За допомогою підтримки EDM Cloud користувачі можуть налаштувати будь-який тест VCS для завантаження живих даних або запуску журналів для завершених тестів у хмарний простір для зберігання даних, наданий Crystal Instruments, де дані надійно зберігаються в обліковому записі користувача.

Веб-сайт EDM Cloud розміщений за адресою https://cloud.go-ci.com . Користувачі можуть отримати доступ до EDM Cloud з будь-якої точки світу, щоб перевірити стан минулих та поточних тестів. Безпечний потік входу гарантує, що стан може перевіряти лише уповноважений персонал, що має належні дані. Доступно кілька входів для доступу до одного і того ж хмарного облікового запису.

Замовити презентацію