EDM Multi-Shaker Control (MSC)

Управління декількома шейкерами


EDM Multi-Shaker Control (MSC) - це програмний варіант, що входить до пакету тестування EDM разом з VCS. Функція управління декількома шейкерами забезпечує один централізований інтерфейс для взаємодії з декількома контролерами, які одночасно виконують окремі тести. Контролери мульти-шейкера не синхронізовані за часом на відміну від MIMO VCS, в якому всі диски синхронізовані часом.

Види тестів: Випадковий, Синусовий на Випадковому, Випадковий на Випадковому, Помітний Синусовий

Кількість контролерів, що працюють одночасно в екземплярі EDM: до 12

Тестова робота: окремий контролер або всі контролери (не синхронізовані або співвіднесені)

Дисплей: індивідуальне вікно, що показує стан тесту та складене вікно кожного контролера

Команди управління вручну для SINE : встановити рівень, підвищити рівень, знизити рівень, відновити рівень, скинути середнє значення, наступний запис, встановити частоту, зберегти сигнал, пауза.

Команди керування вручну для RANDOM: встановити рівень, підняти рівень, знизити рівень, відновити рівень, скинути середнє значення, наступний запис, зберегти сигнал, пауза.

Команди управління вручну для SOR / ROR: встановити рівень, рівень вгору, рівень вниз, відновити рівень, скинути середнє значення, наступний запис, зберегти сигнал, пауза.


Безперервна запис даних

Під час контролю вібрації всі вхідні та приводні сигнали вимірювання можуть постійно записувати на Павук-NAS або внутрішнє сховище, що знаходиться у кожному передньому кінці. Користувачі можуть переглядати та аналізувати файли даних за допомогою Crystal Instruments Post Analyzer . Змінна частота дискретизації може бути включена для одночасного запису сигналів повільної зміни разом із даними високої швидкості вібрації.

Основні характеристики програмного забезпечення для управління кількома шейкерами

 • Виконайте різні типи тестування самостійно
 • Спеціальний показ статусу
 • Індивідуальна командна панель
 • Загальні команди для всіх тестів
 • Надійна конструкція

Моніторинг через EDM Cloud

Всі тести в EDM-VCS підтримують перевірку стану через EDM Cloud. За допомогою підтримки EDM Cloud користувачі можуть налаштувати будь-який тест VCS для завантаження живих даних або запуску журналів для завершених тестів у хмарний простір для зберігання даних, наданий Crystal Instruments, де дані надійно зберігаються в обліковому записі користувача.

Веб-сайт EDM Cloud розміщений за адресою https://cloud.go-ci.com .

Користувачі можуть отримати доступ до EDM Cloud з будь-якої точки світу, щоб перевірити стан минулих та поточних тестів. Безпечний потік входу гарантує, що стан може перевіряти лише уповноважений персонал з належними обліковими даними. Доступно кілька входів для доступу до одного і того ж хмарного облікового запису.

Система управління павуковим обладнанням

Система Spider може складатися з одного або декількох лицьових частин обладнання Spider. Користувач конструює систему, поєднуючи передні торці Spider, виявлені в одній локальній мережі. Програмне забезпечення перевіряє та відображає апаратні атрибути кожного переднього телефону Spider. Наступне обладнання підтримується програмним забезпеченням EDM VCS для контролю вібрації, моніторингу та збору даних.

 • Контролер вібрації Spider-81 Premium
 • Основний вібраційний контролер Spider-81B
 • Контролер вібрації високого каналу Spider-80X - масштабуйте до 512 каналів
 • Висококанальний вібраційний контролер Spider-80Xi - Компактна, портативна система високого каналу
 • Система контролю вібрації MIMO Spider-80M
 • Spider-80SG Загальний пристрій збору даних із вимірюванням напруги

Спеціальний показ статусу. Користувачі можуть вибрати для відображення як контрольний композитний, так і тестовий стан, або будь-який з них для великої кількості тестів.

Індивідуальна панель команд. Користувачі можуть вибрати для відображення або видалення вибіркових команд.

Замовити презентацію