Spider-80X

Система контролю стану машин та обладнання Spider-80X


Компактний Spider-80X призначений для моніторингу стану машини та обладнання. Підключення Spider-80X через Ethernet забезпечує той самий час синхронізації IEEE 1588, доступне на всіх продуктах Spider від Crystal Instruments . Spider-80X можна налаштувати до 128 каналів.

 • Вхідні дані : 8 роз'ємів BNC на передній, передній і мережевий мережі для формування до 128 входів, напруги або IEPE, односторонні або диференціальні, з'єднання змінного струму або постійного струму, динамічний діапазон 160 dBFS, 24-бітні перетворювачі A / D, діапазон ± 20 вольт, до 102,4 кГц фс на канал
 • Виходи: 2 роз'єми BNC на передній, динамічний діапазон 100 дБ, 24-бітні перетворювачі А / Д. ± 10 вольт
 • Фазова відповідність каналу: Краще ніж ± 1,0 градус до 20 кГц серед усіх каналів
 • Підключення до комп'ютера: роз'єм 100Base-T, RJ45 роз'єм підтримує з'єднання з ПК або мережевим комутатором
 • Функції аналізу в режимі реального часу : запис даних, математика (+, -, *, /), інтеграція, диференціація, FFT, середня величина, вікно, автоматичні спектри потужності, перехресні спектри, FRF, когерентність, фільтри в реальному часі, RMS, зміна синуса , обмеження, тривога / переривання та багато іншого.


Система контролю стану машин та обладнання Spider-80X

Компактний Spider-80X призначений для моніторингу стану машини. Кожен передній кінець має вісім аналогових вхідних каналів та два канали, які можуть бути програмно вибрані як входи тахометра для аналізу обертових машин. Входи Spider-80X забезпечують абсолютний / диференціальний вибір AC / DC / IEPE; режим зарядки - доступний варіант. Spider-80X забезпечує той самий підключення Ethernet під час синхронізації IEEE 1588, доступний на всіх продуктах Crystal Instruments Spider, та флеш-пам’ять 4 Гб для зберігання даних та програм. Кілька передніх торців Spider-80X можуть бути пов'язані між собою за допомогою модуля Spider-HUB (вісім в один), а накопичувач може бути збільшений до 250 ГБ, додавши модуль масового зберігання Spider-NAS. У системі Spider-80X можна налаштувати до 128 каналів.

EDM Cloud у поєднанні із системою Spider-80X є ідеальним вибором для моніторингу стану машини. Завдяки EDM Cloud, тест і інженер-тест можуть буквально бути один від одного океанами. Будь-який з звичайних тестів EDM можна включити до тестового набору, повністю розробленого для комфорту офісу, а потім відправити на передній частині Spider далеко. Перевірити вимірювання за різними критеріями; тести проводяться локально, на Павуках. Результати доступні в усьому світі в режимі реального часу. EDM Cloud - це серверне програмне забезпечення, призначене для віддаленого вібрації та інших вимірювань за допомогою передньої частини Spider. Додатки включають моніторинг кондиціонування машин, вібрацію вітрових турбін та моніторинг стану, моніторинг вібрацій мостів та залізниць, моніторинг звуку тунелю тощо. Відкривши веб-браузер на планшетному ПК, iPad, ПК або смартфоні,

 • Вхідні дані : 8 роз'ємів BNC на передній, передній і мережевий мережі для формування до 128 входів, напруги або IEPE, односторонні або диференціальні, з'єднання змінного струму або постійного струму, динамічний діапазон 160 dBFS, 24-бітні перетворювачі A / D, діапазон ± 20 вольт, до 102,4 кГц на канал.
 • Аналогові виходи: 2 роз'єми BNC, динамічний діапазон 100 дБ, 24-бітні перетворювачі D/A. ± 10 вольт.
 • Фазова відповідність каналу: краще, ніж ± 1,0 градус, до 20 кГц.
 • Функції аналізу в режимі реального часу : запис даних, математика (+, -, *, /), інтеграція, диференціація, FFT, середня величина, вікно, автоматичні спектри потужності, перехресні спектри, FRF, когерентність, фільтри в реальному часі, RMS, зміна синуса , обмеження, тривога / переривання та багато іншого.
 • Внутрішня пам'ять: флеш-пам’ять для зберігання даних становить 4 Гб.
 • Режими роботи : підключений до комп'ютера або окремо в режимі Black Box.

Динамічний аналіз сигналів та збор даних (оригінал)

Визначеня та вимірювання динамічного діапазону (орігінал)