EDM Modal: Огляд

Інженерне управління даними (EDM) - програмне забезпечення на базі ПК, призначене для управління та обробки даних у режимі реального часу. Це просте у користуванні Windows-програмне забезпечення керує зв’язком між ПК та всіма апаратними платформами Crystal Instruments.

EDM Modal - це повний набір модульних тестувань та модальних аналізів для експериментального модального аналізу (EMA). EDM Modal був розроблений на основі досконалих технологій сучасної теорії та методи модального аналізу. Завдяки інтуїтивно зрозумілим елементам управління та потужним функціям, EDM Modal є найкращим інструментом для модальних програм. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє користувачам керувати дуже складними тестами, які можуть включати сотні точок вимірювання та безліч збуджень. Цей інтерфейс також дозволяє проводити прості тести швидко і з невеликими зусиллями. Незалежно від того, наскільки складний модальний тест, EDM Modal надає точні та точні інструменти, необхідні для досягнення вашої мети.

Для успішного отримання даних про тестування важливо правильно зберігати ступінь свободи (DOF) тестової структури. Редактор геометрії обробляє всі типи моделювання структури та підтримує всі типи систем координат. Використовуючи поняття «компоненти», частини складної структури можна побудувати просто, а потім інтегрувати в геометричну модель. Всередині вікна налаштування вхідного каналу можна визначити точки вимірювання та відповідні їх напрямки. Після того, як тест розпочнеться, вимірювання будуть проходити через усі пункти тестування, як визначено інформацією про ступінь свободи (DOF) для кожної точки вимірювання.

Для отримання сигналів FRF існує декілька методів на розташування збудження. Звичайні методи включають вимірювання збудження разом із сигналами відповіді. Включені методи - випробування ударом молоточка або тестування модальних шейкерів. При використанні модального шейкера сигнал приводу може бути випадковим або синусоїдальним. За певних обставин збудження недоступне або важко виміряти. У цих випадках застосуйте метод модального тестування, що відповідає лише реагуванню, або експлуатаційний модальний аналіз, щоб використовувати стан збудження навколишнього середовища або робочий стан обладнання.

EDM Modal

Модальна ідентифікація параметрів лежить в основі модального аналізу. EDM Modal використовує кілька методів підгонки кривих для ідентифікації модальних параметрів. Метод комплексних експоненціалів найменших квадратів (LSCE) реалізований для ідентифікації полюсів (природний коефіцієнт частоти та демпфування) однопосилальних функцій частотного реагування (FRF). Для тестування випадків з декількома посиланнями (Multiple Input / Multiple Output або MIMO) можна використовувати відповідний метод Poly-Reference Time Domain (PTD). З відома Фактора модальної участі (MPF) з декількох референтних даних FRF, можна виділити тісно пов'язані режими. Для розрахунку форми в режимі використовується відомий метод Poly-Reference Frequency Domain (PFD), який є дуже інтуїтивним.

Інструмент для анімації - це потужний інструмент візуалізації, який моделює форми режимів тестуваного пристрою, що дозволяє користувачам вивчати та розуміти велику кількість даних за допомогою тривимірного анімованого дисплея. Модуль анімації може застосовувати кольорові контури до поверхонь моделі геометрії, щоб допомогти візуалізувати прогини в тривимірному просторі. Деформація у вільній формі (FFD) покращує анімацію форми режиму, в результаті чого плавніші та реалістичніші режими відображення форми. Використовуючи ту саму модель геометрії, Оперативні відхиляючі фігури (ODS) можуть відображатися за допомогою вимірюваного часу або спектра оперативних відповідей.

EDM Modal підтримує такі програми:

Геометрія створення / імпорт / експорт / анімація

Аналіз форми відхилення в роботі

Підтримує системи Spider з до 512 вхідних каналів

Модальне випробування на ударний молот

Одно- або багаторазове тестування моніторок

Синусоїдальний модульний тест одноразового введення з декількома виходами

Синусоїдальне синусоїдальне тестування з однократним входом

Синусоїдальний модульний тест з декількома входами

Модальне тестування та аналіз

Єдиний референтний модальний аналіз

Полі-еталонний модальний аналіз

Модальний аналіз Poly-X (p-LSCF)

Огляд даних вимірювань

Звіт Microsoft Word

Замовити презентацію