Тестування FRF з декількома входами (MIMO) з декількома виходами

EDM Modal MIMO FRF Тестування включає в себе спеціальні настройки тестування та робочий процес, використовуючи кілька одночасних шейкерів для отримання сигналів FRF. Використовуючи велику систему збору даних про кількість каналів (тобто Spider-80X або Spider-80Xi), цей метод збудження шейкера забезпечує набагато більшу ефективність та точність вимірювань FRF, мінімізуючи місцеві напруження на тестовому виробі.

При використанні декількох додатків випадкового збудження шейкера гарантовано, що сигнали джерела, що керують шейкером, не співвідносяться між собою. Тип вихідного вихідного сигналу підтримує чистий випадковий (білий шум), випадковий вибух, чирп / лопнув щебетання, псевдо випадковий та періодичний випадковий. Для періодичних випадкових типів (псевдо випадкових та періодичних випадкових) блок затримки та циклічні номери блоків можуть бути встановлені таким чином, що структура демонструє стійку відповідь, що дозволяє точний вільний аналіз.

Багаторазове збудження шейкера корисно для відокремлення та чіткої ідентифікації повторних коренів та режимів, близьких до частоти. З більш ніж одним опорним шейкером можна виміряти одночасно декілька стовпців Матриці частотного реагування. У поєднанні з алгоритмом підгонки поліреферентної кривої фактор модального участі допоможе виділити повторювані та сильно зв'язані режими.

Modal MIMO FRF

Процес модального аналізу легко інтегрується з тестуванням MIMO FRF.

Особливості:

Простота використання процесу тестування

Авто / ручне збільшення кроку / напрямку

Синхронізовані виходи

Одне або багаторазове збудження (посилання)

Режим запуску джерела для синхронізованого збору та збудження джерела

Delay block and cyclic block number setting for pseudo/periodic random

Установка блоку затримки та циклічного блоку для псевдо / періодичного випадкового

Вкладка "Обсяг" для перегляду даних каналу перед вимірюванням

Оцінка H1, H2, H3 та Hv

Замовити презентацію