spider80m контролер вібрації

Multiple-Input Multiple-Output Контролер вібрації Spider-80M


Платформа Spider-80M заснована на ефективній архітектурі Spider-80Xi і присвячена застосуванню системи управління MIMO VCS та структурним тестуванням MIMO. Кожне шасі Spider-80M має 8 виходів, здатних проводити тестування MIMO на 6 ступенів свободи. Одне шасі Spider-80M і декілька шасі Spider-80Xi можуть з'єднуватися між собою, утворюючи дуже велику систему з до 504 вхідними каналами.

MIMO Random Control

MIMO Sine Control

MIMO Shock Control

MIMO TWR Control

MIMO FRF

MIMO Stepped Sine Testing

У апаратному шасі Spider-80M завжди буде встановлений головний модуль з 8 входами та 8 виходами. Цей головний модуль займає простір двох слотів модуля Spider-80Xi в шасі S80M-A35-8N. Можна вставити до 6 додаткових модулів Spider-80Xi для формування системи з 8 виходами та до 56 входів.


Multiple-Input Multiple-Output Контролер вібрації Spider-80M (MIMO)

Платформа Spider-80M заснована на ефективній архітектурі Spider-80Xi і присвячена застосуванню системи управління MIMO VCS та структурним тестуванням MIMO. Кожне шасі Spider-80M має 8 виходів, здатних проводити тестування MIMO на 6 ступенів свободи. Одне шасі Spider-80M і декілька шасі Spider-80Xi можуть з'єднуватися між собою, утворюючи дуже велику систему до 504 вхідних каналів.

У апаратному шасі Spider-80M завжди буде встановлений головний модуль з 8 входами та 8 виходами. Цей головний модуль займає простір двох слотів модуля Spider-80Xi в шасі S80M-A35-8N. До 6 додаткових модулів Spider-80Xi можна вставити для формування системи з 8 виходами та 56 входів.

Шасі Spider-80M може комбінуватися з декількома шасі Spider-80Xi для формування системи з 504 вхідними каналами, всі вибірки одночасно. Точна синхронізація часу призводить до відмінного співпадіння фаз у частотній області між усіма каналами. Фазова відповідність каналу, навіть між окремими модулями Spider, знаходиться в межах <± 1,0 градус до 20 кГц, що підходить для високоякісних структурних та акустичних програм, що вимагають вимірювання поперечного каналу.

В якості носія для зберігання використовується високоефективний знімний 2,5-дюймовий твердотільний накопичувач. Після запису дані будуть записуватися у форматі файлу NTFS. Дані з Spider-NAS доступні за допомогою програмного забезпечення Crystal Instruments для передачі даних на ПК. Крім того, твердотільний накопичувач може бути фізично вилучений та підключений для отримання даних на ПК.

Spider-80M, твердотільний накопичувач об'ємом 250 ГБ встановлений внутрішньо. Твердотільний привід працює дуже добре в умовах високих ударів і вібрацій. Спеціальний алгоритм перевірки помилок, розроблений Crystal Instruments, виявляє та уникає будь-яких помилок, які можуть виникнути при передачі та зберіганні даних.

З'єднання через протокол Ethernet IEEE 1588v2, дозволяє синхронізувати декілька шасі Spider-80Xi або Spider-80M. Точність синхронізації знаходиться в межах наносекунд, коли використовується визначений мережевий комутатор. Дані, отримані всіма каналами вимірювання, будуть знаходитися в одній часовому діапазоні.

Технічні характеристики Spider-80M

  • Кількість вхідних каналів на шасі: 16, 24, 32, 48 або 56 при замовленні з S80M-A35-8N; Встановлюет'ся при виродництві на заводі.
  • Максимальна кількість вхідних канал на систему Spider-80M: 504
  • Частота дискретизації: до 102,4 кГц на канал.
  • Динамічний діапазон: 160 dBFS
Повний опис