Тестування молотом

EDM Modal Hammer Impact Testing надає необхідні функції для експериментального тестування з одним оператором. GUI Hammer Impact оснащений інтуїтивно зрозумілим покроковим процесом, що дозволяє користувачеві легко пройти налаштування, а потім тестувати.

Тестування молотом

Процес тестування був розроблений, щоб допомогти користувачам швидко визначити параметри придбання, щоб більше часу можна було витратити на аналіз. Користувачі можуть визначати поведінку тригера за допомогою програми тригера; вікно Trigger-Preview дозволяє контролювати рівень тригера та затримку перед спуском. Користувачам, яким може знадобитися переглянути свої вимірювання після кожного придбаного кадру, може бути використаний режим спрацьовування «Ручна рука». Коли вибрано цей режим триггеру, придбані сигнали відображатимуться для огляду і спонукають користувача прийняти / відхилити сигнал. Режим автоматичної зброї просто автоматично приймає отримані вимірювання та автоматично перевмикає спусковий гачок, допомагаючи прискорити весь тестовий процес.

Ще одна реалізована функція - це вибір пункту водіння, який допоможе користувачам вирішити, де розмістити фіксовану збудження чи посилання на відповідь. Ідея тут полягає в огляді декількох кандидатських точок руху та вимірюванні їх FRF - це дозволяє вибрати найкращий доступний DOF для точки водіння. FRF в пробній точці руху, яка найкраще збуджує більшість режимів, може бути обрана як точка водіння. EDM спрощує управління даними для цього важливого передтестового опитування.

Під час проведення вимірювань статус DOF вказується у вікні таблиці. Статус кожної точки вимірювання доступний з цієї таблиці, яка оновлюється в міру проходження тесту. Вікно тригерного попереднього перегляду оптимізовано для враження від перегляду - містить вікно з можливістю зміни розміру та регульований розмір шрифту. Розмір шрифту збільшується, коли саме вікно перетягується для збільшення. Завдяки цій додатковій гнучкості вікна тригера EDM Modal підтримує користувачів із різними типами дисплея - користувачі можуть бути віддалені від свого дисплея та все ще мати можливість проводити вимірювання. Користувачі мають повний контроль над їх тестуванням, незалежно від того, наскільки вони далекі від комп'ютера.

Однією з поширених проблем, пов’язаних із тестуванням молотка, є "подвійний удар". Програмне забезпечення EDM Modal Hammer Impact може автоматично виявити подвійне потрапляння та надати користувачеві можливість автоматично або вручну відхиляти подвійний удар. Випробування ударами молотка легко інтегрується з необхідним постмодальним аналізом всередині програмного забезпечення EDM.

Особливості:

Інтуїтивний процес тестування

Процес тестування на основі геометрії

Мандрівний молоточок або відповідь

Автоматичний або ручний приріст точки / напрямку

Ручне / Автоматичне озброєння

Зміна вікна попереднього перегляду для DOF, підрахунку кадрів, форм сигналу удару / відповіді

Подвійне виявлення ввімкнення / вимкнення, автоматичне / ручне відхилення

Вибір точки водіння

Аудіо / графічний зворотний зв'язок про статус тесту

Оцінка H1, H2, H3 та Hv

Отриманий, незавершений процес, не придбав список таблиці для всіх DOF

Замовити презентацію