Геометрія

EDM Modal Geometry / ODS / Animation - це основний програмний модуль EDM Modal, який необхідний для кожної системи EDM Modal. Ця опція забезпечує швидку та ефективну генерацію структурної моделі та повну 3D-візуалізацію результатів тестів та аналізу.

Геометрія візуалізація

Базові елементи (точки, лінії та поверхні) можна додавати / видаляти графічно або через набраний запис редактора моделей. Компоненти можна вказати для кожної частини структури. Кожен компонент може мати власне походження, а також свої напрямки та кути Ейлера. До базової бібліотеки компонентів входять: лінія, площина, куб, циліндр, сфера та коло. Будь-яке з них можна додати до моделі геометрії, вказавши походження, напрямок, розміри та кількість комірок компонента.

Налаштування

Модель геометрії може бути збережена і пізніше відкликана іншими тестами. Також модель може бути очищена, коли користувач хоче почати спочатку з нової моделі геометрії для структури, що перебуває в поточному тесті. Для імпорту геометричної моделі підтримується кілька типів формату з сторонніх додатків. Формат універсального файлового формату (UFF) точкових і лінійних моделей широко застосовується і може бути імпортований в модальну геометрію EDM.

Однією з найбільш використовуваних особливостей EDM Geometry є анімація форми в режимі. Можна вибрати декілька типів, наприклад "точка і стрілка", каркас або контур поверхні. Режим перегляду анімації можна встановити на один перспективний або квадратурний перегляд (перспектива / вгору / збоку / спереду). Один цикл анімації режиму можна зберегти у файл .avi.

Особливості

Основні елементи: точка, лінія, поверхня; редагування графічно або за допомогою таблиці редактора

Система координат: декартова, циліндрична, сферична

Вхід компонента: початок, напрямок (кут Ейлера)

Вбудована бібліотека компонентів: лінія, площина, куб, сфера, циліндр та коло

Модель геометрії зберегти / відкрити / очистити

Імпорт моделі геометрії: UFF (.unv), CAD (.dxf, .stl, .obj, .3ds), Nastran (.nas) та .xml

Імпортне децимація моделі геометрії

Дисплей моделі геометрії: точка, лінія, поверхня; напрямки точок, номер точки; поверхнева норма; походження

Вид геометрії: Перспектива, Квадрат (перспектива, вгорі, збоку, спереду)

Замовити презентацію