Вібраційна діагностична система (VDS)

Вібраційна діагностична система (VDS)

VDS від Crystal Instruments

Вібраційна діагностична система (VDS) - це система управління вібраційними даними, розроблена спеціально для спільноти передбачуваного технічного обслуговування (PdM). Він використовує можливості графічного відображення програмного забезпечення Crystal Instruments EDM для роботи аналізаторів вібрації машин. Це дозволяє користувачеві швидко дістатись до даних для машини, що цікавить, та відобразити ці дані у звичному тривісному або одиничному вісі. Це дозволяє користувачам швидко порівнювати з іншими даними з тієї ж машини, швидко повертатись до історичних даних машини та швидко порівнювати дані з іншими машинами в базі даних. Програмне забезпечення підтримує побудову даних середнього рівня (також базової лінії) для класу машин, а також дозволяє легко порівняти ці дані. Коли користувачі взаємодіють з даними, вони отримають доступ до повного набору курсорів, розроблених спеціально для аналізу PdM. Моделюйте свої машини за допомогою наших компонентів машини. У нас є понад 60 загальних компонентів, які ви можете використовувати для моделювання ваших машин.

Крім чудової графіки, Crystal Instruments розробила розширювану систему моделювання машин спеціально для аналізу вібрацій. Це дозволяє користувачам моделювати машини на основі елементів машини, які можуть сприяти енергії вібрації в цілому. Модельні підшипники, ротори, такі як моторіжки, муфти, такі як гнучкі та флюїдні муфти, враховують ковзання таких речей, як муфти для рідини, модельні шестірні та шківні системи та модельні турбіни, враховуючи кожен етап. Він широко відкритий, користувачі можуть створювати нові елементи для використання у своїй системі.

Не всі користувачі можуть зробити це все, і для цих користувачів ми включає в себе вичерпну бібліотеку машинних компонентів, таких як двигуни змінного струму та індукції, муфти, редуктори, шківи, ​​насоси та інші компоненти. Завдяки нашим одинарним і подвійним валам передач користувачі зможуть моделювати багато видів коробки передач з необмеженою кількістю ступенів. Ця можливість лише дозволяє моделювати ваші машини для перегляду та використання для відстеження місць збору вібрацій, запису частот форсування кожної частини системи та додавання атрибутів, таких як виробник та інша інформація про деталі.

Система моделювання машин

Система моделювання машин

Система моделювання Crystal Instruments

Система моделювання машин забезпечує структуру нашої вузькосмугової автоматизованої діагностичної системи. VDS надає наступні можливості для підтримки автоматизованої системи діагностики:

Система моделювання машин, яка дозволяє моделювати компоненти машини і знати відносні швидкості обертання всіх валів системи.

Метод організації даних середнього класу машини (базовий рівень) для кожного визначеного місця пікапу.

Пов’яжіть фізичну машину з машинним класом.

Система обробки правил діагностики, що базується на механізмі прямого ланцюга, імовірнісного, висновку

Метод визначення несправностей машин.

Метод визначення рекомендованих дій на основі визнаних помилок.

Забезпечте функції підтримки базового аналізу вібрації, який забезпечує усі основні деталі, такі як вилучення домінуючих піків з кожного набору даних, зіставлення витягнутих піків із частотою примушування, визначеними моделлю машини, порівняння окремих наборів даних із відповідними середніми даними та повернення різниці за амплітудою між двома.

По суті, VDS піклується про всю математику та облік, щоб дозволити письменнику зосередитися на застосуванні своїх знань аналізу стану машини.

Працює зі штучним інтелектом

Ми знаємо, що у більшості аналітиків немає часу чи бажання писати свої власні правила виявлення несправностей машин, тому ми найняли експерта, щоб написати повний набір правил для всіх компонентів машини в нашій бібліотеці компонентів. Коли ви моделюєте ваші машини з нашою бібліотекою компонентів, ви отримаєте перевагу штучного інтелекту (AI), який знайде багато поширених проблем з машиною.

Оскільки наш механізм висновку базується на відомій скриптовій мові з відкритим кодом під назвою Lua, ті, хто хоче створити власну базу правил або додати до наших правил, зможуть це зробити. Використовуючи наш низький рівень документально підтвердженого API та інструменти з відкритим кодом, кожен може спробувати створити або доповнити базу знань. Але щоб не розчарувати, майте на увазі, що це не для слабкого серця, це може бути складним завданням. Суб'єкти, які можуть захотіти зробити це, включають:

Організації з технічного обслуговування, які спеціалізуються на певному типі машин і мають багаторічні знання про ці машини, можуть кодувати свої знання правилами, таким чином розширюючи нашу систему відповідно до їх потреб.

Університетські інженерні кафедри, можливо, захочуть співпрацювати з нашою системою, щоб викладати та експериментувати з аналізами машинного коливання.

Повний опис (оригінал)