Збір даних на основі маршруту

Збір даних на основі маршруту

Збір даних на основі маршруту

Серія Crystal Instruments CoCo - це портативні пристрої для контролю вібрації та застосування прогнозного обслуговування. Система складається з аналізатора CoCo та програмного забезпечення Engineering Data Management (EDM). CoCo використовується для проведення вимірювань на місцях, а програмне забезпечення EDM в режимі колекції даних вібрацій (VDC) використовується для настройки апаратного забезпечення CoCo та визначення маршрутів перед вимірюванням на місцях, а також для завантаження даних з CoCo для аналізу та архівації.

EDM має унікальний інтерфейс користувача, який підкреслює графічні інструменти. Макет можна налаштувати та налаштувати для задоволення ваших конкретних потреб. Програмне забезпечення було розроблено для того, щоб використовувати CoCo впорядкований процес, який робить вимірювання, аналіз та документування вашої роботи простішими, ніж будь-коли.

Апаратна платформа CoCo підтримує два різних режими роботи програмного забезпечення: динамічний аналізатор сигналу (DSA) і колектор вібраційних даних (VDC). Кожен режим роботи має власний інтерфейс користувача та структуру навігації. Режим DSA призначений для аналізу механічних структур, тестування та оптимізації, електричного, геофізичного та широкого спектру інших застосувань. Режим VDC присвячений моніторингу стану машини на основі маршруту, збору вібраційних даних та тренду.

Балансування ротора

Балансування ротора

Дозволяє користувачам виправляти дисбаланс без демонтажу машини. Можна врівноважити ротори будь-якого розміру з 1 або 2 площинними врівноваженнями.

Демодульований спектр

Демодульований спектр

Доступний як у зборі маршруту, так і в режимі на місці. Пропускна здатність демодуляції: 24 варіанти пропускної здатності від 125 Гц до -1,44 кГц, до 32 кГц - 46,08 кГц

Масштабування спектра

Масштабування спектра

Збільшення роздільної здатності в інтелектуальній смузі. Аналіз спектра масштабування дозволяє проводити вимірювання з більшою роздільною здатністю, орієнтуючись на ділянку наявної пропускної здатності.

На основі маршруту

На основі маршруту

1 або 3 канали з включеним тахометром або вимкненим. Легка навігація від рівня інтерфейсу до маршрутів.

Замовити