Аналізатор CoCo-80X

Переносний аналізатор
дінамічних сигналів CoCo-80X


CoCo-80X - це нове покоління портативних реєстраторів даних та динамічного аналізатора сигналу від Crystal Instruments. Він ідеально підходить для широкого кола галузей, включаючи нафтохімічну, паперову, металургічну, автомобільну, авіаційну, аерокосмічну, військову та виробництво електроніки. Ці галузі вимагають швидкого, простого і точного запису та аналізу даних, а також моніторингу стану машини в режимі реального часу.

 • Функція CAN Cobus-80X CAN
 • Цифрові фільтри FIR та IIR
 • Балансування ротора
 • Безперервна запис даних
Автоматично записуйте всі дані про місцеположення під час запису сигналу. Користувачі також можуть переглядати дані про місцеве місцезнаходження за допомогою простої у використанні функції GPS.

CoCo-80X може бути бездротовим. Він може підключатися до локальної мережі або Інтернету через Wi-Fi для передачі даних або керуючих сигналів.

Інтерфейси: CAN-шина, Micro-HDMI, аудіовхід, Ethernet, опціональний Wi-Fi, USB 2.0, SD-карта


АНАЛІЗАТОР ДІНАМІЧНИХ СИГНАЛІВ CоCо-80X

CoCo-80X - це міцна, легка, автономна система з незрівнянною продуктивністю та точністю. Фізична клавіатура у поєднанні з багатоточковим сенсорним екраном, розроблений для інтуїтивного інтерфейсу користувача, надає широкий спектр функцій аналізу.

Новий CoCo-80X може похвалитися покращеною швидкістю, більшим екраном та більшою кількістю можливостей підключення. Значно більш потужний процесор звільняє ресурси DSP для більш швидкої, надійної та більш складної обробки в режимі реального часу. Портативна система оснащена яскравим 7,0-дюймовим кольоровим РК-дисплеєм з багатоточковим сенсорним функціонуванням, а також фізичною клавіатурою. Гнучкі підключення через порт USB 2.0, порт 100Base-T Ethernet, 802.11 b / g / n Wi-Fi з'єднання, інтерфейс SD-карти, інтерфейс HDMI, CAN-шина / послідовний порт, стерео-роз'єм для навушників та мікрофона та GPS.

Кожен CoCo-80X поставляється з 8 повністю підключеними та функціонально перевіреними вхідними каналами. Вбудована прошивка містить ключ, що забезпечує активацію тих каналів, для яких було придбано програмне забезпечення. Це означає, що пристрій, спочатку придбаний як двоканальний CoCo-80X, може бути віддалено оновлений до 4, 6 або 8 каналів через придбане оновлення.

Кожен аналоговий вхід обслуговується двома 24-розрядними АЦП та DSP, що реалізує технологію калібрування поперечної траєкторії згідно патенту США №7302,354 B2 для досягнення кращого, ніж 160 dBFS динамічного діапазону. Вимірювані історії часу зберігаються в 32-бітному форматі з однозначною плаваючою плаваючою точкою, відповідно до стандарту IEEE 754-2008, а вся подальша обробка сигналу проводиться за допомогою арифметики з плаваючою комою. 54 частоти вибірки від 0,48 Гц до 102. 4 кГц, захищеної крутими фільтрами 160 дБ / Октав, що не містять згладжування. Вісім каналів мають амплітудну відповідність у межах 0,1 дБ та фазову відповідність у межах 1 °

Окрім збору даних та широкого спектрального спектрального аналізу FFT, CoCo-80X надає розширені функції аналізу в режимі реального часу, включаючи спектри ZOOM, експорт файлів, цифрові фільтри FIR та IIR, гістограму, статистику, відстеження траєкторії на обертовій техніці, дробовий октавний аналіз, вимірювач рівня звуку, балансування ротора, інтенсивність вібрації, збір даних модалів, автоматизована перевірка та перевірка меж, синусоїдальна розгортка, спектр реагування на удар та функцію збору вібраційних даних на основі маршруту.

Апаратна платформа CoCo-80X підтримує Аналіз дінамічних сигналів (DSA) та колектор вібраційних даних (VDC). Кожен режим роботи має власний інтерфейс користувача та структуру навігації. Режим DSA призначений для аналізу структури та механічних випробувань. Це корисно для електричного вимірювання, акустичного аналізу та широкого кола інших застосувань. Режим VDC присвячений збору даних та тенденцій вібрації машин на основі маршруту. Користувач вибере один із робочих режимів для виконання.

Особливості програмного забезпечення COCO-80X

 • Безперервна запис даних - Continuous Data Recording
 • Спектральний аналіз FFT - FFT Spectral Analysis
 • Аналіз октави та вимірювач рівня звуку - Octave Analysis and Sound Level Meter
 • Інтенсивність вібрації - Vibration Intensity
 • Модальний збір даних - Modal Data Acquisition
 • Відстеження замовлення - Order Tracking
 • Автоматизована перевірка та обмеження перевірки - Automated Test and Limiting Check
 • Аналіз спектра шокового реагування - Shock Response Spectrum Analysis
 • Балансування ротора - Rotor Balancing
 • Функція частотного реагування - Frequency Response Function
 • Стабілізатор системи живлення - Power System Stabilizer
 • Аналіз звукової потужності - Sound Power Analysis
Повний опис