CoCo-70X загальний вигляд

Ручний аналізатор вібраціі CoCo-70X


CoCo-70X - це останній ручний аналізатор вібрацій Crystal Instruments, який має вдосконалений інтерфейс користувача та оновлений корпус. CoCo-70X - це чотирьохканальний аналізатор вібрації з рейтингом IP-67, розроблений спеціально для спільноти передбачуваного технічного обслуговування (PdM). CoCo-70X пропонує потужні можливості обробки та інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс, надаючи користувачам простий у використанні досвід збору даних. Нещодавно розроблене шасі легше і міцніше, що робить CoCo-70X ідеальним пристроєм для вимірювання на маршруті.

Входи 4 канали До 4 роз'ємів BNC (за допомогою адаптера LEMO-BNC), вбудований джерело струму IEPE, односторонній або диференціальний, змінного струму, постійного струму, динамічний діапазон 150 dBFS, подвійний 24-бітний перетворювач A / D, вхід діапазон ± 20 Вольт

Вихід 1 роз'єм BNC (за допомогою адаптера LEMO-BNC), динамічний діапазон 100 дБ, 24-бітний перетворювач A

Tacho 1 LEMO-роз'єм: тахометр типу 1 і 2 поділяють один роз'єм LEMO і його можна вибрати програмним інтерфейсом


РУЧНИЙ АНАЛІЗАТОР ВІБРАЦІІ COCO-70X

CCoCo-70X - це нова версія ручного аналізатора вібрацій Crystal Instruments, який має вдосконалений інтерфейс користувача та оновлений корпус. CoCo-70X - це чотирьохканальний аналізатор вібрації з ступенем захисту IP-67, розроблений спеціально для спільноти передбачуваного технічного обслуговування (PdM). CoCo-70X пропонує потужні можливості обробки та інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс, надаючи користувачам простий у використанні досвід збору даних. Нещодавно розроблене шасі легше і міцніше, що робить CoCo-70X ідеальним пристроєм для вимірювання на маршруті.

Crystal Instruments покращили захист CoCo-70X від води порівняно з попередньою моделлю. Новий CoCo-70X може витримати до 1 метра води максимум 30 хвилин.

Контроль колекції маршрутів: легка навігація від рівня інтерфейсу до маршрутів. Переглянути або утримувати живі сигнали, переглянути збережені дані, попередній запис вимірювання, наступний запис вимірювання, попередню точку, наступну точку, точку та управління маршрутом.

Динамічне балансування: Збір даних CoCo-70X рекомендується Crystal Instruments для балансування ротора. Серія CoCo має інтуїтивний інтерфейс, 2-16 канальну конфігурацію та чудову підтримку продукту.

Модальний аналіз: ODS Функція ODS Modal CoCo дозволяє користувачеві зручно отримувати модальні дані. Далі файли даних можуть бути передані на ПК для модального аналізу.

Особливості програмного забезпечення COCO-70X

Повнний опис (оригінал)